Peja uruchamia tajemniczy preorder i zapowiada powrót do klasyki

"Najnowszy album Rycha to powrót do klasycznych brzmień z lat 90-tych wzbogaconych o żywe instrumenty, na których stary, dobry Rychu sprawdza się najlepiej. Jako inspirację artysta podaje swoje wcześniejsze dokonania, do których chętnie sięga budując własną muzyczną teraźniejszość.
Przykład stanowi utwór Mój rap moja rzeczywistość  2 będący kontynuacją opowieści sprzed 20 lat. "Cała reszta została owiana tajemnicą i pozostanie tak aż do premiery płyty. Jeśli więc ufacie mi na tyle, żeby zamówić to coś w ciemno postaram się nie zawieść" - taki komentarz otrzymaliśmy od Ryśka, który nie ukrywa, że chce w jakiś sposób zaskoczyć po tylu latach swoich najwierniejszych fanów."

To pełna informacja widniejąca przy preorderze nowego albumu, który ukazać ma się 10 grudnia, a póki co jego tytuł to ** ******.

W połączeniu z obecną na okładce sylwetką nawiązującą do "Na Legalu?" fani zastanawiają się co takiego szykuje poznański MC. Ciekawy trop podsunął Lil Konon, pisząc: "Ktoś kilka dni temu sugerował mi, że okładka nawiązuje do "Na legalu?" i kto wie - być może otrzymamy album o tej nazwie, skrócony jednakże o znak zapytania, bo taka konfiguracja pasuje.". Czy to dobry kierunek? Pozostaje czekać na dalsze informacje, jak powiedział dziś Peja na instastory klip do "Mój rap moja rzeczywistość 2" możemy otrzymać jeszcze przed premierą całości.

PEJA - wywiad: "Zamiast dzieciństwa miałem rap"

Tagi: 

arek
a dajcie spokój z tym starym dziadem i atencjuszem, już nie wie, co zrobić, byleby tylko z tej swojej kariery jeszcze parę groszy wyciągnąć... karery, która zmierza nieuchronnie do końca. luuudzie!
M
Pewnie jesteś tak młody że nie masz pojęcia co to prawdziwy hip hop , i o co w ogóle w nim chodzi... "Co ty kurwa wiesz o tym całym moim rapie, czy ty wiesz jak to jest przelać uczucia na papier.." pozdr i miłego..
Komsi
Kurwa piszesz o prawdziwym hip hopie broniąc polskiego rapera Rysia Peji XDD Ty jestes poważny
Glon
Komis dziecko to lepiej napisz co dla ciebie jest prawdziwym hip hopem a nie ciśniesz po człowieku, może tak po tobie tak pocisnąć
1wers
walnij barana w ścianę
RiChI
Weź gościu lepiej leć do sobla pedała który śpiewa dwa trzy wyrazy na koncercie, ale widać że czytać też nie potrafisz skoro nie widzisz że jest napisane dla najwierniejszych fanów
Walec
Dobrze, że Twoja kariera nigdy się nie zaczęła..
Jack Ryan
Twoja też walcu chyba tylko na drodze krajowej nr 4
90'S
Widać po komentarzu że mamy do czynienia z antyfanem lub byłym fanem Peji, bo prawdziwy fan czekałby na nowe wydawnictwo od Peji jak na prezent na gwiazdkę a tutaj mamy do czynienia z człowiekiem który nie lubi Peji ja tam czekam na nowe wydawnictwo od Peji bo jestem jego fanem od początku.
Tyśka
Dokładnie ... Jak nie słucha nie lubi to po co się wypowiada ?? Ja też czekam na nowy krążek mam wszystkie płyty i ta kupiłam w ciemno .. każda kolejna również
Killarmy
Wielki szacun. Peja by nagrał z Zenkiem to też byś czekał. Ponoć do preorderu dorzuca słownik, czyli zamawiaj chłopie.
Glon
Dzieciaczku o co ci biega jak nie jesteś fanem to twoja sprawa nie krytykuj kogoś jak nie jesteś fanem Peji to uszanuj to że są ludzie którzy lubią i słuchają Peji a tak poza tym dzieciaczku czy ty wogle masz pojęcie co oznacza twój nick chyba nie.
Killarmy
Akurat Killarmy przesłuchane 4 cd. Ostatni fakt lipny. A co już nie można napisać swojego zdania. Nie moja wina, że Peja ostatnio nagrywa słabe albumy.
90'S
ok z pierwszym mogę się zgodzić, po drugie masz prawo do swojego zdania jak najbardziej nie neguje tego po trzecie nie jest to twoja wina że Peja nagrywa słabe albumy ale to już twoje osobiste zdanie.
Rakim
Znowu to samo. Przed każdą premierą Rysiek chwali swoją płytkę jaka to ma być dobra, a i tak wyjdzie gówno jak ostatnie jego produkcję.
Kl@un Szyderca
No, Arek Deliś już pozew szykuje za taką nazwę albumu :D
Gustaw
@Arek.Jesteś typowym obłudnikiem ,który nic w życiu nie osiągnie. A twoja aspołeczność mierzy się z granicami twojej własnej głupoty . :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>