Sokół "Nic" - tracklista, a na niej Quebo, Szpaku czy ZIP Skład!

Sokół odsłania karty związane ze swoim drugim solowym albumem, który otrzymamy już w listopadzie. W dotychczas puszczonych singlach zaskoczyły nas gościnki Sariusa czy Hodaka, ale warszawski raper przygotował jeszcze parę zaskoczeń...

“Na liście widzimy bowiem m.in. Szpaka, ZIP Skład czy Lanka, w jednym z numerów za to pojawią się wspólnie Quebo i Pezet. Pełna tracklista wraz z gośćmi oraz preorder znajdują się oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

Czekacie na "Nic"? Bo my ewidentnie.

***

Sokół rozbija samochody i zamyka centrum Wwa? Za kulisami klipu "Zepsute Miasto"

Tagi: 

Hahaha
Szpaku i quebo. Disco polowców Wojtek zaprosił wyśmienitych.
90'S
Ok Sokół szanuje twoją twórczość od początków Zipów, WWO ale zeby szpaka zapraszać na płytę ok to jest twój wybór gości na płytę. Jak wyjdzie płyta przesłucham ją sobie ale nie na pewno że względu na to że znajdzie się tam Szpaku tylko dlatego że Sokoła jak już ww słucham i lubię od początku.
Fred
Nie tłumacz się mordo, nikt cię nie będzie osadzał nawet jak przesluchasz cała płytę sokoła tylko dla szpaka
Timimimi
Jestes celem?
Essa
Mordo, nikt nie pytał
Klasyk prosto używany
Zawsze będzie najlepszy!, nie ważne z kim i gdzie każdy ma prawo wyboru jeden lubi marchewki drugi mięso on nikogo nie musi przekonywać ze coś tam robi robotę i daje robotę innym . Szacuneczek
ODB RIP
W czym najlepszy? techniki zero, flow jakby czytał, rymy banalne i ego wywalone w kosmos. Czasami ma unikalne pomysly ale raperem jest cieniutkim.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>