Sobel i sanah w duecie - "cześć, jak się masz"

video
kategorie: Polska, News, Pop, Video
dodano: 2021-10-13 15:05 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

Sobel i sanah łączą siły we wspólnym utworze „cześć, jak się masz", który promuje nowe wydawnictwa obu artystów (znajdziemy go zarówno na specjalnej edycji płyty Sobla, jak i materiale sanah) a także platformę Mastercard Music.

"Okres pracy nad tym utworem był dla mnie jednym z najjaśniejszych w tym roku. Śledzę Zuzię od jej samego początku, jeszcze przed jej poszybowaniem na szczyt polskiego rynku. Wiedziałem, że w końcu nagramy coś razem, to było nieuniknione. Mogę nawet śmiało stwierdzić, że na tym nie poprzestaniemy. Niby jesteśmy z innych bajek, a jednak mamy tą samą energię w studiu i przekuliśmy ją na „cześć, jak się masz?”. To utwór o uczuciu miłości tak silnym, że aż bolesnym. Niektórzy mogą być zaskoczeni samą piosenką, ale już kiedyś wspominałem, że muzyka dla mnie nie ma granic. A jeśli numer wywołuje emocje i skłania do myślenia, będzie ona zawsze ponad podziałami" – mówi Sobel.

Sobel & sanah „Cześć, jak się masz?”

Tagi: 

StulejkaPopa
Dwie baby tu widzę jedna śpiewa druga wyje. Niewinna jak dziewica nieśmiała dziewczyna, a obok patusiara w działach rozepchana szpara.
Gość
W jakich działach???????? I kto ma szparę rozepchaną? On?
s.
POPkiller, sirjusly???
Gość
Ten Sopel to jest cyganek, tak? A śpiewa, jakby go za jaja ktoś ściskał.
JakŻyć
Przepchnęli z promocją wycie Tymka to i teraz jakiś Sopel a niedługo Friz zrobi sobie dziarę nad tyłkiem i będzie stękał do swojego loda, o czym też chętnie napiszecie. Hip-Hop "ZDECH".

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>