Mor W.A. "nabiera rozpędu" i publikuje zdjęcie z O.S.T.R.'em!

Ekipa Mor W.A. w ubiegłym roku informowała o powrocie do studia i kolejnych nagrywkach, a fani czekają na pierwszy od 14 lat oficjalny album. Teraz Morwa podkręciła zainteresowanie kolejnym wpisem...

Mowa o zamieszczonym w ostatnich dniach zdjęciu, gdzie widzimy Łyskacza "witanego ponownie w kraju", a także O.S.T.R.'a i DJ-a Haema - spotkanie miało miejsce przy okazji warszawskiego koncertu HAOS'u, jednak kto wie, może panowie zajrzeli też razem do studia? Szczególnie, że opis informuje nas, że "proces twórczy nabiera rozpędu". Czekamy!

Co ciekawe - nie był to ostatni wpis w tym tygodniu. Wczoraj grupa odnotowała rocznicę swojego debiutu pisząc: "Wczoraj była 21 rocznica wydania naszego debiutanckiego albumu "Te słowa mówią wszystko" i akurat los tak chciał, że zrobiliśmy 1 dzień zdjęciowy do nowego singla. Nowa płyta zbliża się dużymi krokami ale na więcej szczegółów trzeba jeszcze chwilę poczekać. Aż ciężko uwierzyć, że od premiery ostatniego albumu "Uliczne Esperanto" minęło już prawie 15 lat. "

Wpisy Mor W.A. poniżej, pod nim przypominamy też nasz wywiad z legendarną grupą zrealizowany w 2018 roku przy okazji koncertu na 20-lecie, a także zarejestrowane wówczas wykonanie "Dla Słuchaczy".

Mor W.A. "Dla Słuchaczy" (Live 2018 - Stagekiller #1)

Tagi: 

Sunz of man
Czy nowe cd będzie dobre? Pierwsze dwa to klasyki polskiego rapu. Ale patrząc na ostatnie bardzo słabiutkie solo Wigora myślę, że szału nie będzie. Bardziej szum będzie, że nagrali po tylu latach, co nie przełoży się na jakość.
Killarmy
Bity beda dobre jak ostry bedzie produkował. Co do skillow chłopaków jestem pełen obaw. Nie robią już tego lata A z formy sie wypada niestety np felipe u gredzia. Trzymam kciuki za nowa morwe
Jack
Mor W.A. to jest hip hop.Podziękowania dla kolegi z osiedla, który z 2 dekady temu uroczył mnie jedną z lepszych kaset tamtych czasów - "te słowa mówią wszystko".Czekam jeszcze na chłopaków z Feno - dawać mi tu zaraz płytę!
Gravediggaz
Morwa nie wiecie że na takie okazje sie robi reedycje z koszulka czapeczka zapalniczka bryloczkiem gratis?Hehe.wasza mogłaby być z owocem morwy. Na poważnie to bral bym LP

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>