Nad czym pracuje Mor W.A.? Łyskacz i Młodszy Łyskacz mówią o planach

fot. Young Sandi

Niedawno Mor W.A. ogłosiła powrót do studia oraz zaprosiła producentów do wysyłania paczek bitów. Dwa tygodnie temu jeden z członków ekipy, Łyskacz i jego brat, Młodszy Łyskacz pojawili się w Rap Sesji w Radiu Kampus, by opowiedzieć o swoich planach związanych z muzyką. Z tej okazji zaprezentowano tam przedpremierowy utwór obu panów, promujący film dokumentalny "CAMBODJANA" oraz numer Młodszego Łyskacza z jego długo oczekiwanej debiutanckiej płyty.

Numer "CAMBODJANA" został nagrany wspólnie ze znajomym Łyskacza z Chicago, KF Jacques'em. Promuje on film dokumentalny o tym samym tytule, który będzie opowiadał o misji Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Kambodży w latach 90. Kawałek znajdzie się również na debiutanckim albumie Młodszego Łyskacza, którego robocza nazwa brzmi "Nie za wszelką cenę". Zaprezentowano też inny utwór, który znajdzie się na tej płycie, solowy "Diament". Jego autor przyznał, że na krążku dużo eksperymentuje, a jego brat stwierdził, że jest już lepszym raperem od niego.

Ponadto Łyskacz zdradził co nieco o planach Mor W.A. Zespół wrócił do studia i dużo aktualnie nagrywa, jednak członek zespołu nie wie, jaką formę utworzą te kawałki. Przyznał, że możliwe jest powstanie mixtape'u, jak i pełnoprawnego albumu.

Teledyski do kawałków zaprezentowanych w audycji powinny pojawić się już niedługo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>