Majkel zapowiada debiutancki solowy album! Mamy pierwszy singiel

Stało się. Pierwszy singiel zapowiadający solową płytę Majkela właśnie pojawił się we wszystkich serwisach streamingowych. Utwór "Plecy" wyprodukował bielski producent DelayLama, a cuty przygotował i wykonał mistrz IDA w kategorii technical, także pochodzący z Bielska-Białej DJ Ure.Pierwszego października na streamingi trafi cały album rapera z Gliwic zatytułowany "No Future". Gliwicki artysta kazał bardzo długo czekać na swój płytowy debiut. "No Future" to pierwszy solowy krążek rapera i pierwszy wydany od grudnia 2011 roku kiedy to ukazał się mixtape "Niger - Co biały ma czarnego?".

Album został zrealizowany w studio Tu Wolno Palić pod czujnym okiem Świętego, autora połowy muzyki z płyty. Swoje bity dołożyli także DelayLama, DJ Kebs oraz SWR. Płyta zawiera 10 premierowych utworów oraz znany wcześniej z kanału PiastGliwiceTV bonus track stworzony w duecie ze Skorupem. W premierowych utworach brak rapowych gości, za to na płycie będzie można usłyszeć głos śpiewającej aktorki - Magdaleny Soczawy, bass Adama Gordona, gitarę Adama "Harrisa" Jasińskiego oraz saksofon Pawła Pieca. Ponadto skrecze i cuty zaserwowali DJ Mariano MBH i DJ Ure.

Kim w ogóle jest Majkel? Rocznik 1983. MC i freestylowiec,a także hip-hopowy aktywista. Współtwórca takich projektów jak Koligacja Gie Ka, Bzzzt Sound System, Małpy w Czerwonym, Niger i Leniwe Głowy. Były członek koncertowego składu grupy Grubson & 3oda Kru. Uczestnik wielu edycji WBW. Aktualnie powracający do czynnej działalności artystycznej po kilkuletniej przerwie.

Preorder można zamówić pod tym linkiem

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Tagi: 

o ja cie...
Majkel przez lata nie popracował nad dykcją i nadal bardzo sepleni. Sory ale to jest asłuchalne. Zupełnie nie rozumiem co on mówi.
ghjk
może umyj uszy, powinno pomóc
Mys
To pewnie masz 40 dychy na karku i gluchniesz, bo ja wszystko zrozumiałem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>