Tede wystąpił w spocie promującym szczepienia przeciw COVID-19

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-31 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 14)

Wczoraj swoją premierę miał pierwszy odcinek kampanii "Szczepan Się Szczepi", który powstał w ramach wrocławskiej akcji "Wracamy do Szkoły Zaszczepieni". Kampania ma zachęcić nastolatków do szczepienia przeciw COVID-19. W spocie wystąpił Tede, który został twarzą akcji."Bohaterem spotu jest młody Szczepan, którego idolem jest raper TEDE. Szczepan nie chce się szczepić, widzimy go w różnych przestrzeniach, m.in. w domu, gdzie organizuje samotnie piątkową dyskotekę, w parku pokazując swoją kolekcję masek, w restauracji, gdzie bawią się jego zaszczepieni rówieśnicy, i w końcu w przychodni, gdzie szczepi się i spotyka swojego idola – rapera TEDE, który zgodził się na udział w spocie." - tłumaczy Radosław Michalski, dyrektor Biura Promocji i Turystyki UM.

Sam Tede nie skomentował na razie w żaden sposób swojego udziału w akcji.

Poniżej załączamy wspomniany spot.

Tagi: 

reklama
Pandemiosceptyczny
Pandemiosceptyczny Tede reklamuje szczepionki chyba musiał dostać ofertę od rządu. Niech się buja, a jego płyty niech są tylko dla zaszczepionych
Wyjaśniacz
Prostytutki sprzedajne promują eksperymenty medyczne! Uderzająca i szokująca jest skala całego tego precedensu. Wychodzi teraz kto jest po czyjej stronie Aż to dziwne, że prawie nikt z artystów sceny hip-hopowej nie zabiera jasnego głosu w sprawie zagrożenia którym jest cała ta akcja z mniemaną pandemią i preparatami zwanymi marketingowo "szczepionkami".
Komsi
Szuru szuru
Anonim
No gratuluję, teraz to już na pewno się nie zaszczepię. Wgl po co spamujecie nagle tym pdf'em, popatrzcie może quebo jakiś spinnet puścił to będzie temat na 10 newsów a nie pdf i pdf. Nie zrobił absolutnie nic wartego uwagi przez ten czas a wy w tydzień z 5 wstawek o tym donosicielu.
Omgadss
Ja pierd...... Żenua
ja sztos
Spokojnie myślę,że ta decyzja na przestrzeni lat będzie bardzo dobra, i będą do tego wracać i mówić że jako jeden z pierwszych! Przeciera szlaki znowu, jeszcze zmienicie zdanie niedługo
ODB RIP
Rap to muzyka buntu, jak raper może układać się z władzą i pomagać jej w osiągnięciu jeszcze większej kontroli nad ludźmi? To zwykłe kurestwo, które nigdy nie będzie akceptowane (jedynie przez tych co myślą, że władza chce ich dobra :D)
Mt
Jprdl a myślałem że on za to hajsu nie weźmie..... A jednak....
Dr zielony palec
Jest nawet na popkiller mam ekspertów medycznych up up
atari
Po co takie artykuły na tym portalu? Przecież on jest nikim
s.
O chuj... tego to bym się nie spodziewał...
NWJ member
Elo elo ogłoszenie mam dla was prosto z NWJ, słuchajcie - Tede - ,,Impotent Swag the Album'' coomin soon. Tracklist: 1. Bezwzoduman 2. Biełuje donosy 3. Ultra Braveran Fighter IV 4. WRI (Wjebany w impotencję) 5. Muzyka wiejska 6. 50 tablet (braveranu) 7. Wzwód nie jest na zawsze 8. Wyje wyje wyje 9. Pałaniestajasta 10. Mama ma mama da (mieszkanie) 11. P.D.F. 12. Wyścig szurów 13. Małolat wiem jemu odbija mu palma (Young Multi diss) 14. WWA kurwa fi kurwa fa (bonus track) Ostrzegam popkillera że to nie są żarty, wy może pomyślicie że to żart i nie przejdzie przez cenzurę, coś takiego spotka się ze stanowczą reakcją NWJ Armii. Pozdrawiam. NWJ.
wTF
słabo to widzę, jakimś hydrożelem się kłuć i obniżać odporność
jorgen
cisnął na pis, na biedaków pisowskich a kase przyjął za trutkę

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>