Jak brzmiała Young Leosia w 2015? Mamy stary klip "List"! (Diggin' In The Videos #367)

Young Leosia jest ostatnio jedną z najgłośniejszych nowych twarzy na scenie, a jej przejście od DJ-ingu do nagrywek dzieje się wyjątkowo płynnie. Co ciekawe jednak, młoda artystka oprócz ukończenia Szkoły Piosenki Elżbiety Zapendowskiej ma też za sobą wcześniejsze przygody za mikrofonem w rapowym podziemiu!Fanpage Drejk wynalazł numer z 2015, w którym Leosia pojawiła się w refrenie - występując pod swoim imieniem Sara. Nagrany przez Krupsona i Sor Słowaka kawałek "List" to produkcja w sentymentalnym, klasycznym podziemnym klimacie, przez co stanowi ciekawy kontrast do dzisiejszych nagrań reprezentantki Internaziomali.

A Wam jak siedzi refren 17-letniej wówczas Leosi?

Krupson X Sor Słowak ft. Sara- List (ShotClip)

Tagi: 

Patryk L.
Bez hejtu, ale tyle utalentowanych ludzi siedzi w odmętach internetu, a na siłę są promowani hypemani żabsona, gdzie on sam jest słaby a ten cały walczuk czy leosia to po prostu beztalencia
T4su
Po 1 żabson to ziomal A po 2 walczuk robił lata jako producent I należy do sbm, jest hypemanem żabsona I jest realizatorem dźwięku w nobocoto więc jakby oczywiste jest to że będzie promowany. Poza tym według mnie walczuk robi dobrą robotę w rapie
90'S
Krupsona i Sor Słowaka kawałek "List" nie znam pierwszy raz słyszę ale ta young leosia aka sara w tym kawałku wypada nawet dobrze ale co teraz wychodzi spod jej reki to totalne gówno słuchałem jej dwóch kawałków co to ma być k...wa jak chcę posłuchać klubowego brzmienia to wolę śp.Aviciego, Tiesto czy też Afrojacka albo Armanda Van Heldena i co to teraz ma wspólnego z rapem JA SIĘ KURWA PYTAM CZY TO JEST PORTAL O TEMATYCE RAP CZY PORTAL O MUZYCE RÓŻNORODNEJ CZYŻBY PORTAL ZMIENIAŁ SIĘ NA GORSZE.
Rocco
Ale ty masz silną psychikę ...
90'S
jakiś kurwa problem masz do mnie dziecko
YL i want to be your chair
Avici, Tiesto czy Helden to muzyka dla dresiarzy a Leosia to muzyka dla ludzi klasy i kultury, więc nie dziwię się, że wolisz tych pierwszych!
XY
Muzyka dla ludzi klasy i kultury no kurwa brawo skąd takie porównanie Avici czy Tiesto muzyka dla dresiarzy kiedy ty ostatnio widziałeś prawdziwego dresa i skąd takie porównanie.
Beka z ciebie
Nie płacz
 VX
Sam nie płacz już niecały tydzień i trzeba do szkoły wracać uczyć się a nie non-stop na komórce siedzieć

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>