The Alchemist wspomina Prodigy'ego w 4 rocznicę jego śmierci

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-06-22 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

W 4 rocznicę śmierci Prodigy'ego i z okazji Dnia Ojca The Alchemist podzielił się z fanami prywatnym nagraniem z udziałem zmarłego rapera oraz wspomnieniem jego osoby.Producent opublikował nagranie, w którym on i Mobb Deep celebrowali nagranie wspólnego numer "The Illest" z płyty duetu "Free Agents".

"Każdego roku coraz bardziej zdaję sobie sprawę z tego z jak wielką postacią miałem do czynienia. Byłem świadkiem tego jak Havoc i Prodigy czynili w studiu magię, zazwyczaj trzy numery jednego dnia. Zaangażowanie i pracowitość Prodigy'ego były niesamowite. Czasem jeśli miałeś farta potrafił zarapować przed tobą całą zwrotkę zanim zdążył ją nagrać. Czasem jak nawijał i pomylił parę linijek od razu mówił 'Poczekaj chwilę', zaciągał się blantem i nawijał od początku. Sprawiało to wrażenie jakby słuchało się nagranej już piosenki. Tego dnia siedzieliśmy u mnie, a parę dni wcześniej ja i Havoc nagraliśmy 'The Illest'. P żył dla swoich dzieci, zabierałby je do studia zawsze, gdyby tylko mógł. Zawsze gadaliśmy o tym, kiedy ja doczekam się dziecka. Miłość dla rodziny. Szczęśliwego Dnia Ojca P, tęsknimy za tobą! LONG LIVE PRODIGY, MOBB DEEP FOREVER!" - pisze The Alchemist.

Poniżej załączamy wspomniane wideo, a pod nim przypominamy nasz wywiad z Mobb Deep z 2016 roku.

Tagi: 

Wu-forever
Miałem okazję być na ich koncercie w 2004r w stodole.
Shaolin Masta
zajebisty producent i raper .RIP Prodigy.
JJ
Prodigy/Havoc (Mobb Deep) u mnie w pierwszej 10 jeżeli chodzi o grupy rapowe, odkąd pamiętam zawsze ich słuchałem kiedy odszedł Prodigy coś się zmieniło w moim świecie HH już nie będzie tak jak kiedyś nie ma już Mobb Deep ale została muzyka ich mam album Prodigy'ego na którym są kawałki jego z innymi raperami pt. Prodigy - Infamous P: Guest Appearances (Bootleg) (2017), od śmierci Prodigy'ego mijają już 4 lata ale nie zapomniałem o nim w dalszym ciągu jest u mnie w pierwszej 10 jeżeli chodzi o raperów Rest In Peace Prodigy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>