Chi Modu R.I.P. - nie żyje legendarny rapowy fotograf

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-05-24 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wielu artystów z lat '90 pamiętamy przez pryzmat pojedynczych kultowych zdjęć. Wiele z nich zrobił właśnie on. W wieku 55 lat zmarł Chi Modu.

Urodzony w Nigerii, dorastał w New Jersey, do 1997 roku pracował w magazynie "The Source". A niektóre z jego zdjęć są naprawdę legendarne. Okładka "The Infamous" Mobb Deep, zdjęcie Biggiego na tle World Trade Center, uliczne foto Gang Starr... W tym wypadku słowa oddadzą mniej niż zdjęcia.

W 2017 roku wywiad z Chi Modu przeprowadził Filip Kalinowski dla magazynu newonce.paper, po śmierci fotografa rozmowa pojawiła się na newonce.net, przeczytacie ją tutaj.

A poniżej kilka zdjęć Chi Modu przypomnianych przez Peję, który jak zawsze nie pominął na swoim profilu tak ważnych (choć smutnych) hip-hopowych wydarzeń.

Tagi: 

JJ
Rest In Peace Chi Modu, kiedyś kupował i czytał The Source kultowy jak i legendarny magazyn o kulturze HH przed czasami internetu smutne to że tak wcześnie odszedł człowiek który zrobił wiele zdjęć z tak wieloma ludźmi z świata HH,w szczególności te zdjęcie z Gangstarr wywiad z 2017 który przeprowadził Filip Kalinowski dla magazynu newonce.paper, jest zajebisty dużo się dowiedziałem o tym człowieku. NIECH SPOCZYWA W POKOJU.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>