Qry nawiązuje do popowego hitu Reni Jusis w singlu "Znajdę Cię"

Do sieci trafił dziś nowy singiel Qrego z jego debiutanckiej płyty "Dzieci w samochodach". Numer "Znajdę Cię" to interpretacja starego, polskiego, popowego kawałka z lat 2000 "Kiedyś Cię Znajdę" Reni Jusis. Jak się okazuje, singiel Qrego powstał w porozumieniu z piosenkarką.

"Którejś nocy świeżo po przeprowadzce do nowego lokum, gdzie po raz pierwszy w życiu zamieszkałem sam, dostałem paczkę bitów od Clearminda. Pamiętam, że odpaliłem wtedy bit pierwszy z brzegu i po kilku taktach nie wiadomo skąd pojawiły mi się w głowie słowa oraz melodia z 'Kiedyś Cię Znajdę' - czyli totalnego klasyka polskiej muzyki. Jeszcze tej samej nocy nagrałem cały numer. Początkowo wydawało się niemożliwe, żeby zrealizować to za zgodą Reni Jusis, ale dzięki wspaniałej pracy mojego menedżmentu po kilku miesiącach stało się! i dziś numer ujrzał światło dzienne. Przed Wami moja interpretacja kawałka 'Kiedyś Cię Znajdę'." - pisze Qry o genezie numeru.

Przy produkcji kawałka poza Clearmindem pracowali również Newlight$ i Ramzes, natomiast realizacją klipu zajął się Diego Zayara.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>