Qry rusza z nową serią i ujawnia kulisy klipu "Bierz do buzi"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap, Video
dodano: 2021-02-21 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Ostatni numer Qrego "Bierz do buzi" wywołał skrajne reakcje, zarówno treścią, jak i klipem. Teraz raper pokazuje jak wyglądało powstanie teledysku od zaplecza, startując z nową serią "Dzieci w samochodach".

15-minutowy filmik na kanale chillwagonu zabiera nas na kulisy teledysku w reżyserii Diego Zayari. Jak zapowiada Qry, jest to pierwszy materiał zakulisowy z serii, która będzie ukazywała proces powstawania jego solowej płyty, od klipów po nagrywki.

Poniżej możecie obejrzeć kulisy teledysku, a pod nim przypominamy właściwy klip.

Tagi: 

Żałosne
Disco polo to przy tym finezja
Po co?
Pytanie do szanownej redakcji: Czemu promujecie coś takiego? Wasz portal szczyci się wywiadami międzynarodowymi, organizacją gal, brakiem gnoju w komentarzach etc... Wyżej wymieniony pseudo artysta poza pomyleniem kategorii, ponieważ nawet ktoś z otwartą głową w nowoszkolnym rapie stwierdzi, że jest to już muzyka strikte popularna, robiona pod dzieci z podstawówki. Po drugie, nie ma za grosz szacunku w swoim mieście (co by nie powiedzial, ulicą ze spokojną głową już nigdy nie przejdzie), tlumaczy się zwykłymi farmazonami, robi z siebie niewiadomo kogo a kto ma wiedzieć ten wie, że nigdy dużo nie palił, nigdy nikt go nie brał na poważnie i pojebaly go najbliższe osoby również te, które pomogły mu się wybić. Mógłbym przytaczać argumenty cały dzień, ponieważ przez promowanie takie chłamu ktoś może pomyśleć że jest to kojarzone z rapem.
HH Fanatyk 1973
I kurwa muszę się zgodzić się z tym co ww człowiek napisał DLACZEGO WŁAŚNIE PROMUJECIE TAKIE GÓWNO?
Popkiller
A po to abyś miał ból dupy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>