Smolasty odpowiada na zarzuty o korzystanie z playbacku

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2021-05-17 15:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Ostatnio dużo mówi się o walce Smolastego na następnej gali Fame MMA, jak i jego występie muzycznym na tej, która odbyła się w sobotę. Część z fanów zarzuciła mu korzystanie z playbacku. Wokalista postanowił ustosunkować się do tych zarzutów na swoim Instagramie.

"Jest jakaś grupa ludzi, zwłaszcza starszych, zwłaszcza na Facebooku, którzy piszą, że fajny playback czy coś tego typu. Ja absolutnie nie grałem żadnego playbacku. Jeśli ktoś nie wierzy, to niech jeszcze raz obczai sobie ten występ. Miałem tylko z tyłu wokale ściszone. Tak się robi na świecie generalnie. Nikt już nie śpiewa z czystym bitem, bo to nie ma sensu. Fajnie jest mieć z tyłu delikatny wokal, ponieważ można się nie wy***ać, jeśli chodzi o rytmikę i wszystko, natomiast ja grałem na żywo, totalnie na żywo, co jeszcze jest słychać, np. w momentach, gdy odkładałem mikrofon od ust, gdy zostawał tylko bit i cichutki wokal. Każdemu polecam jeszcze raz sprawdzić mój występ i cofnąć te słowa." - mówi wokalista.

Oprócz tego, artysta potwierdził jeszcze raz swoją walkę na następnej gali, udostępniając zdjęcie z jednym z włodarzy federacji, Wojtkiem Golą.

Sprawdź też: Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii) [OSTATNI DZIEŃ GŁOSOWANIA]

Tagi: 

reklama
Lipek
Czyli przyznał się do tego że bez pomocy nie dałby sobie rady. Skarby raper
Kary
Naprawde, tylko jakies oszołomy mogly sie o to przyyebac.
taki jeden
Czyli z czystym bitem by sobie nie poradził.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>