Czarny HIFI zapowiada ostatnią płytę producencką w karierze

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-27 19:51 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Związany obecnie z Def Jam Recordings Poland Czarny HIFI wydał w trakcie swojej kariery dwa producenckie albumy. Teraz producent chcę zamknąć solową trylogię ostatnim krążkiem o tytule "Jeśli coś się stanie...". W ramach zapowiedzi płyty otrzymaliśmy krótki teaser, w którym Czarny opowiada o swojej przygodzie z muzyką. 

"O czym myślałem, gdy zaczynała się moja przygoda z muzyką? Kiedy startowałem, miałem bardzo jasną wizję z kim chcę pracować i co chcę osiągnąć. Na spełnienie niektórych marzeń musiałem chwilę poczekać, ale te sny ziściły się w 100%. Niczego bym nie zmienił.

Muzyka była zawsze dla mnie nie tylko pasją, ale też podróżą. Taką, podczas której nie wracam dwa razy w to samo miejsce. Nie lubię się powtarzać. Byłem w tym miejscu? Ok, jedziemy dalej. Nowe wyzwanie, wyjście ze strefy komfortu to mój komfort. Budowanie od nowa to moja pasja. Nie lubię czytać tej samej książki dwa razy. Taki już jestem. Taki byłem zawsze.

Spotkałem wielu świetnych ludzi po drodze. Tą płytą dopełniam sen. Jeśli coś się stanie, to teraz mówię 'dzięki za podróż i do usłyszenia'." - opowiada w filmie Czarny

W trakcie materiału mamy okazję zobaczyć ksywki niektórych gości albumu wśród których znaleźli się m.in. Ero, Małpa, Bonson, Skip czy Young Igi.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>