Paluch wskazuje ksywki, które z chęcią zaprosi na nowy album

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-16 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Szef BOR zorganizował wczoraj na swoim Instagramie długie Q&A podczas którego Paluch zdradził m.in, których MC chętnie by usłyszał na następcy "Nadciśnienia".

Paluch został zapytany przez jednego fana z kim spośród osób z którymi dotąd nie współpracował nagrałby numer.

"Sporo młodych, z którymi chcę nagrać. Mam nadzieję, że na nowym albumie się pojawią. Jest też kilku, z którymi nie mam numeru na mojej płycie, a są już dobrze znani i szanuję ich dorobek – Avi, Pezet i kilku innych." - pisze autor "Nadciśnienia".

Oprócz tego, Paluch wskazał 3 najlepsze numery jakie ostatnio słyszał. Jego wybór padł na młodych twórców - na Hodaka i jego "Oh No", Miszela i "Puzzle" oraz na jego własnego podopiecznego, Lipę i jego "Bezprawie" z gościnnym udziałem Kabe.

Poniżej załączamy pełne Q&A, z którego dowiecie się m.in. jakie wrażenie na Paluchu zrobiła "Patoreakcja" Maty czy do której swojej płyty raper ma największy sentyment.

Galeria

Tagi: 

ZSRR
Czy jest Tovarich???
Anonim
Dno ten pseudo rap po polsku. Kciuk bor dobrze że nie cba, pierwszy był do rozliczania a teraz nagrywa z tymi których miał rozliczać, multi mu tak nie pasował a z igim nagrywa. Czego się spodziewać po typie co ma pewnie ze 40 lat i żonę i żeby przystrugać mocnego ulicznika przed gimbami pisze na necie do 20 latka ,,zamknij mordę parówą". Kciuk jak taki typowy uliczny przygłup, rzuca się do słabszych do bijatyki a jak ktoś mniej więcej na jego poziomie wyskoczy to ucieka z płaczem. Jakby ktoś w jego wieku zobaczył jego muzyczkę i wgl zachowanie to za głowę by się złapał. A jak tego słucha ktoś kto ma więcej niż 13 lat i się w to wczuwa to gratuluję.
Elo
Fokusa pocisnął przecież ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>