indahouse rekrutuje nowego zawodnika i przedstawia jego pierwszy singiel

indahouse nie zwalnia tempa! Po świetnie przyjętym „indamixtape” całej ekipy, kolektyw oficjalnie ogłasza swojego nowego zawodnika, a jest nim pochodzący ze Słupska Łukasz „Ziarecki” Ziarek, rocznik 95. Kilkuletnim fanom składu z Koszalina ta ksywka nie będzie obca. Ich drogi zaczęły się krzyżować już w 2015 roku, co zaowocowało udziałem na grupowym projekcie indahouse. Jednocześnie stał się on pierwszym artystą, z którym ekipa podpisała kontrakt wydawniczy. Wczoraj premierę miał pierwszy singiel z nadchodzącej wielkimi krokami solowej płyty Ziareckiego.

Płyta „Impuls” składa się z dziesięciu numerów, w których możemy usłyszeć z czym autor zmaga się każdego dnia. Od impulsywnego, zakochanego aż do wściekłego, chwilami smutnego chłopaka. Ta różnorodność pozwala nam poznać Łukasza z każdej strony. Całość idealnie uzupełniają gościnne zwrotki oraz podkłady muzyczne od zaprzyjaźnionych producentów. Ten projekt cechuje szczerość i naturalność. Słuchając całej płyty można odnieść wrażenie, że spotykamy się z dawno nie widzianym kumplem, który opowiada nam swoją historię. Jeżeli chcesz poznać lepiej Ziareckiego, ta płyta w zupełności przybliży Ci jego sylwetkę.

Poniżej kilka słów od samego artysty na temat singla: 

"Chciałbym podzielić się z Wami moim najnowszym singlem pt. 'STRATA' z gościnnym udziałem ADM’a! Muzycznie wykazał się mój niezawodny producent, prywatnie kolega - Last Rose. Mix/mastering wykonał Sebastian Krzemiński (Seek). Utwór jest dla mnie bardzo ważny z wielu powodów, jednym z nich jest utrata bliskich osób. Emocjonalność i agresja to główny sznyt tego numeru. Myślę, że udało nam się oddać klimat i opisać sytuację w jakiej się znajdujemy. Zapraszam do odsłuchu!"

o ja cie...
Na zdjęciu, pierwszy z lewej, ten w kurtce ellesse to widać po twarzy, że straszny bandzior.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>