Opał i Gibbs prezentują pierwszy singiel ze wspólnego albumu

Opał i Gibbs zapowiadają swój wspólny album publikując pierwszy numer z płyty ,,POŁĄCZENIA” pt.. ,,Bletka”.  Wraz z premierą dowiadujemy się, że preorder startuje 28.04.2021. Wachlarz emocji Opała przy wzniosłym i melodyjnym stylu Gibbsa przynosi słuchaczom „Bletkę”. Nostalgiczny utwór opowiada o zagubieniu i rozmyciu, tak charakterystycznym dla artystów obrazując przy tym miasto jako natchnienie. 

Klip do utworu promującego krążek wyprodukowała ekipa Distort Media. Dostępny jest na kanale YT VOODOO PEOPLE oraz każdym serwisie streamingowym. 

„Połączenia” to album w konwencji MC/PRODUCENT. Jednak artyści zdradzili, że usłyszymy kilka utworów do których Gibbs również dołożył swoje wokalne 3 grosze. Nie poznaliśmy jeszcze okładki ani dokładnych szczegółów czy chociażby gości. Zapewne więcej informacji śląscy artyści zdradzą nam przy starcie preorderu i premierze kolejnego singla.

Tagi: 

s.
Kawałek oczywiście zajebisty :) Pewnie wyjdzie, że się czepiam ale... "Z tego miejsca chciałbym zapowiedzieć, że w tym roku usłyszycie album, który będzie inny niż wszystkie dotychczasowe moje dokonania". Jak dla mnie, brzmi to jak kolejny kawałek z OSZ.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>