Kobik w jednym singlu z topowymi niemieckimi raperami

video
dodano: 2021-04-08 17:14 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Nowy album Kobika „Bazarr” ukaże się już w maju, raper intensywnie promuje zbliżający się krążęk i serwuje słuchaczom trzeci już klip zapowiadający ten materiał. Światło dzienne ujrzał właśnie obrazek do numeru „Proszę słucham”, w którym gościnnie pojawiają się reprezentanci niemieckiej ekipy 102 Boyz – mającej niemal milion słuchaczy miesięcznie w Spotify.

W nowym tracku usłyszeć można Duke102, Stacks102 oraz Skoob102, a video zrealizowane do tego utworu obejrzeć można na oficjalnym kanale Kobika na Youtube.

Wcześniej „Bazarr” zapowiadały single „Smok”, z gościnnym udziałem Kabe, oraz „Buena Vista”. Preorder nowej płyty krakowskiego reprezentanta BORCREW trwa na stronie www.miejskamuzyka.pl, w sprzedaży dostępne są m.in. limitowane pakiety z merchem. Wydawcą albumu jest Warner Music Poland.

Tagi: 

ODB RIP
Macie pojęcie o niemieckiej scenie rapowej? Przecież to nie są nawet średni raperzy a co mówic topowi
XY
Gościu o nicku ODB RIP pisząc o tym czy Macie pojęcie o niemieckiej scenie rapowej? Ale do kogo te pytanie czy to do szanownej redakcji popkillera czy do ludzi tzn dzieci którzy wogle nie mają pojęcia o niemieckim rapie jeżeli chodzi o popkillera to trzeba ich się zapytać może dla nich to są topowi raperzy z Niemiec (śmiech na sali)bo dla mnie osobiście jeżeli chodzi o niemiecki rap to : Afrob, Toni L, D-Flame, Torch, Azad, Bushido, Dynamite Deluxe, Absolutee Beginner, Main Concept, Rödelheim Hartreim Projekt, Kool Savas, Eko Fresh, Mc Rene, Curse, Walking Large, Kc Da Rookie,The Spezializtz, Raptile, Fünf Sterne Deluxe, Advanced Chemistry, Harleckinz, Die Fantastischen Vier, Dido itp.
Anonim
Ty jesteś gorszy niż te tak zwane dzieci ignorancie.
Anonim
Chyba wam się 102 z 187 pomyliło, jakimi topowymi.
Anonim
To że ty znasz tylko 187 to nie znaczy że nikt więcej nie śmiga po scenie Come on
Anonim
Znam dużo różnych squadów i MC z DE ale o 102 słyszałem tylko 2 razy i to na polskich portalach.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>