Ciężkie życie producenta - Lank jako "The Frustrated Producer" - odsłuch albumu

Nie jest łatwo być producentem hip-hopowym - wie coś o tym urodzony w Niemczech, a wychowany w mieście Lacey w stanie Waszyngton raper i producent Lank. Frustracje związane z wieloletnimi próbami zaistnienia i przebicia się na scenie amerykańskiej nie zniechęciły jednak muzyka, a dały mu inspirację i wenę do stworzenia konceptualnego albumu, napisanego z przymrużeniem oka, właśnie z perspektywy producenta. Jak sam mówi, ma nadzieję, że ten projekt da innym znajdującym się w jego sytuacji iskierkę nadziei, motywację i pokaże im, że ich praca też jest ważna. 

Działający niczym "człowiek renesansu" Lank nie tylko wyprodukował i zarapował cały album, ale też odpowiada za nagrywki, mix i mastering. Gościnnie na przestrzeni 10 utworów wsparli go inni znajomi MC's/producenci tacy jak Jay Atoms czy Dauphin Amir.

Odsłuch albumu poprzez bandcamp artysty pod spodem, a tutaj linki do serwisów streamingowych:

Spotify / Tidal 

Tagi: 

Lank
Jeszcze raz, dziękuję tak bardzo za poświęcenie czasu, aby nawet rozważyć zrobienie napisać na moim albumie.Nie spodziewałem się tego w ogóle, więc jestem bardzo wdzięczny i wdzięczny, że nawet być uważane za myśli!Dziękuję!
XY
Nie jest łatwo być producentem hip-hopowym - wie coś o tym urodzony w Niemczech, a wychowany w mieście Lacey w stanie Waszyngton raper i producent Lank. Zgadzam się w zupełności z tym w zalewie Gówna Komercyjnej Papki (Pfu), album jest zajebisty jak na pierwszy ogień trzeba tylko poszukać w necie takich perełek w zalewie takiego Gówna które się wylewa teraz.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>