Kałach dissuje Sentino

dodano: 2021-03-24 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Szef Gun Talk Music zdissował wczoraj Sentino w numerze "Halo, Policja", którego tytuł nawiązuje do sławnego filmiku z udziałem Sentino. Kałach w utworze zarzuca mu m.in. przemoc wobec kobiet oraz brak szacunku wobec fanów.

Oprócz tego, freestylowiec i youtuber w swoim dissie stanął w obronie Soboty oraz określił Sentino mianem polskiego 6ix9ine'a.

"Wkrótce na streamingach. Pozdrawiam Sebastiana Sentina Tatuażyka Enrique i Alvareza, mam nadzieję że teraz już będzie nagrywał same fajne piosenki i przestanie mordować matki, córki, żony swoich wymyślonych wrogów." - pisze Kałach pod numerem.

Sentino narobił ostatnio szumu medialnego za sprawą filmiku, w którym obraża Sobotę. W jego obronie stanął wcześniej Tony Jazzu, który również zdissował twórcę "Tatuażyka". Póki co, Sentino nie odpowiedział na żaden z dissów.

Tagi: 

Anonim
Haha polskiego 69 przecież też pseudo ulicznik i reszta takich jak oni nie ma podjazdu do niego, nie jest to nic godnego pochwały ale ten 69 sam zapracował sobie na w chuy ciężkie zarzuty i bujał się z typami na których sam widok ten kałach by się zesrał, sentino zresztą też. Taki kałach to sobie może bica ponapinać do lustra albo do obiektywu. Lubią polskie fake'i stwarzać pozory a prawda jest taka że na miejscu 69 też by się ładnie sypali.
Anonim
Wgl co to za kałach ten obłąkany ak-47 czy ten mumin co popłakał się podczas konfrontacji z 17-letnim otyłym bedoesem?
X
Sentino ten od Tatuażyka no kurde żenada, to już lepszych znam lepszych raperów z Niemiec Sentino to nawet rapem nie można nazwać lepiej brzmi kiepskie G.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>