Komil dissuje Żabsona!

video
dodano: 2021-03-18 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Parę dni temu Komil wydał numer "Żaby, aligatory i inne stwory" w których zaczepiał Żabsona, jednak ciężko było stwierdzić, czy mamy do czynienia z oficjalnym dissem. Wczoraj raper opublikował za to kolejny numer, już bezpośrednio skierowany do członka chillwagonu. Autor "Monopoly" wyjaśnił również, dlaczego właściwie zaatakował Żabsona.

"Parę ładnych lat temu, jeszcze przed moją przerwą, miałem grać trasę koncertową z Guziorem, Otsochodzi i Żabsonem. Wszystko byłoby w porządku, gdybym w pewnym momencie nie dostał info od organizatora, że Żabson, którego w życiu prywatnie wtedy nie widziałem na oczy, postawił ultimatum - "albo on, albo ja". Na tamten moment miał wtedy trochę większe zasięgi ode mnie i bardziej się opłacał. Finalnie tej trasy nie zagrałem i dla mnie jako 18-letniego debiutanta była to w kurwe ciężka porażka oraz strata podejrzewam kilkudziesięciu koła złotych. Nie odmówię mu osiągnięć, rozwoju, ale również przy tym bycia jebanym bucem i prostakiem. Kontynuujemy zabawę, niech to leci dalej. Wracam po swoje." - pisze Komil pod dissem zatytułowanym "***** *******".

Tagi: 

polski rap gówno
i bardzo kurwa dobrze. komil pomimo że banan to lepszy niż metroseksualny rap
nigga69
Zrobili se grupe ktora nazwali Chillwagon a nawet jej nazwy nie potrafia poprawnie wypowiedziec...
Pashka
Rozjebał!
15Rachel
Tego słucha się lepiej od Jongmena
Anonim
Idzie sobie Komil po lesie, patrzy siedzi żaba i płacze. Podchodzi do niej i pyta: - Czemu płaczesz? A żaba: - Bo ja nie wiem co ja jestem. Komil mówi: - Zielona jesteś? - Tak. - Skaczesz? - Tak. - No to ty żaba jesteś. Żaba się ucieszyła, skacze po lesie szczęśliwa i woła: - Jestem żaba, jestem żaba. Nagle patrzy jakiś lamus siedzi na kamieniu i płacze, więc chciała mu pomóc i biegnie do niego i pyta: - Czemu płaczesz? - A bo ja nie wiem co ja jestem. - Futro masz? - No mam. - Śmierdzisz? - Śmierdzę. - To ty cipa jesteś.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>