Chivas czwartym Młodym Wilkiem Popkillera 8!

video
dodano: 2021-03-02 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 13)

Chivas (‘98) - swoją obecność na scenie zaczął zaznaczać od produkcji bitów, kreując własne, unikalne brzmienie i dostarczając fundament pod hity White'a czy Blachy. Z czasem coraz odważniej zaczął prezentować się również za mikrofonem, a utwory takie jak “odkąd nauczyłem się (przeklinać)”, czy “Ssssmutno” sprawiły, że zaczęły interesować się nim duże labele, czego efekt jest jego dołączenie do ekipy GUGU Szpaka, gdzie wyda swój nadchodzący krążek. Muzyka Chivasa to połączenie rockowych (a wręcz metalowych) inspiracji z trapowym sznytem, duża ekspresja i wyrazistość. Ciężko zamknąć go w jakiekolwiek gatunkowe ramki, a każdy kolejny singiel potrafi zaskakiwać.

Totalny unikat i perfekcjonista. Jako osoba, której bliżej jako słuchaczowi do metalu, niż rapu, przemyca w swojej twórczości kompozycje niekonwencjonalne i nieoczywiste. Do jego zalet należą przepotężne emocje wyrażane w utworach, czy kombinacje z flow, często wchodzące w krzyk - to wszystko sprawia, że obok twórczości rapera i producenta z Łodzi ciężko jest przejść obojętnie.

Chivas jest bezpośrednio przed premierą debiutanckiego krążka, który pojawi się nakładem GUGU już w pierwszej połowie 2021. Dotychczasowe single prezentują potężną przekrojowość jego twórczości, a my nie możemy się doczekać całości. Drugi reprezentant labelu Szpaka w naszej tegorocznej edycji Młodych Wilków!

Video: Kuba Kokot

#PopkillerMłodeWilki8 #dowhatmovesyou

Partnerami akcji Młode Wilki są: Mobile Vikings, Def Jam, UrbanCity (partner odzieżowy)

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie sprawdzaj instagramowy profil Młodych Wilków gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

polski rap gówno
następny lil peepa kseruje?
HH Fanatyk 1973
No kurwa polski rap gowno mamy różne zdania na temat muzyki rap ale z tym się zgodzę jak narazie to pasuje mi tu Kara reszta ??????????????????
15Rachel
Wiedziałem.Chyba wszyscy wiedzieliśmy że Chivasa wpierdolicie.
Anonim
W końcu ktoś w pl wpadł że tzw trap metal też można skopiować, brawo. A ten numer kseroboj od molesty, nie przejmujcie się, to tylko takie żarty były, przecież oni też swoje nakserowali.
wolny kurdystan
CHIVAS SZEF!! ODPIERDOLCIE SIE OD NIEGO jest kurwa kotem
JD Fanatyk
musicie się pogodzić z tym, że rap sie zmienia i jest już całkiem inny niz np. 7 lat temu
dobry muzyk
O i z tym się zgodzę. Czasy się zmieniają i muzyka też.
HH Fanatyk 1973
Jd fanatyk wiadomo o tym już dawno ale nadal istnieje i będzie istniał Underground jak to jest w Stanach np Bazooka Joe Gotti, Ag Al Ghul, Agallah, Shyheim, Dom Pachino (Killarmy)itd.
Anonim
Nie porównuj tzw ewolucji do kradzieży. W pl się rap tak zmienia że tylko kradną nowe patenty, nic więcej. Była Francja modna to były nuty jak we Francji, jeszcze jeden się tam woził że ,,nie zajebałem se stylu z USA" no bo zajebał z Francji. Niemcy też są kopiowane przez jakieś kizy itd.Teraz UK drill w modzie zaraz będziesz miał fake drill w polsce. Na dodatek te typy co kopiują na chama to nie wiedzą że drill to już był w 2011 a w UK nie wiem dokładnie kiedy ale nie wiele później, a w pl kseroboje się obudzili w 2021 że będą drill robić xd Sami nawet tego nie rozumieją do końca, na dodatek są fake'ami nie bandytami i wychodzi im rap komediowy a nie drill ale gimby kupią, hajs się zgadza i git.
HH Fanatyk 1973
Anonim no kurwa eurekę odkryłeś brawo a co do gumbow to się zgadza bezmózgie dzieci wychowane na internecie.
Anonim
Ty zostałeś wychowany bez internetu a jesteś gorszy niż te tak zwane dzieci internetu no ale swoich błędów się nie widzi tylko wytyka się je innym
Anonim
No coraz bardziej ujowy i wturny
HoniS
Co oni gadają Chivas jedziesz z kurwami

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>