Kara o polskich raperkach, featuringu marzeń czy pierwszym raperze, którego słuchała

Kara, która przygotowuje się do wydania swojego debiutu w StoproRap, odpowiedziała wczoraj na parę pytań fanów na swoim Instagramie. Wypowiedziała się przy tym o polskich raperkach, wskazując, którą się jara, a którą nie. Poza tym krakowska raperka zdradziła, jaki jest jej featuring marzeń oraz, którego polskiego MC usłyszała jako pierwszego.

Kara przyznała, że nie słucha zbyt dużej ilości kobiecego rapu w Polsce. Mimo to jej uwagę przykuła Guova, którą propsuje. Z drugiej strony, raperka zdradziła, że nie jara się AdMą.

Jeśli chodzi o featuring marzeń, Kara wybrała numer z Kabe, co może zaskakiwać, ponieważ zazwyczaj młodzi MC wskazują swoich idoli i weteranów, a rzadziej równieśników.

Członkini StoproRap nie zaskoczyła natomiast w kwestii pierwszego MC, który gościł na jej słuchawkach. Raperka wskazała Peję, który, patrząc na styl, musiał być dla niej inspiracją.

Poniżej możecie obejrzeć wszystkie screeny pytań o odpowiedzi, z których dowiecie się m.in. z jaką chorobą zmaga się raperka, czy kiedy możemy spodziewać się premiery nowej płyty.

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>