Margaret i Natalia Szroeder... rapują we wspólnym singlu!

video
dodano: 2021-02-12 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Na co dzień popowe wokaliski zaskakują formą nowego wspólnego kawałka. "Sold Out" to hip-hopowy numer, który dopełnia bit o drillowej podziałce rytmicznej oraz energiczna nawijka Margaret i Natalii Szroeder połączona ze śpiewem. Kawałek został wyprodukowany przez Kacezeta i 808Bhav808.

Numer promuje wydany dziś album Margaret "Maggie Vision", który jest fuzją hip-hopowych i popowych klimatów. Co ciekawe przy projekcie czuwały takie persony jak Rafał Grobel czy Staszek Koźlik, a gościnnie na płycie udzielili się m.in. Kizo, Young Igi czy Kara.

Anonim
Co ta Margaret ze sobą robi fajna śpiewaczka była a teraz nagrywa jakieś nie wiadomo co z whackami, całe życie pop a nagle jakieś antipopy z polskimi fake'ami, przykro patrzeć. Że ,,raperzy" pałę ssą w tym kraju, nic nowego, ale widać im mało i biorą się za niszczenie innej muzyki swoim zgubnym wpływem.
ja_nóż
Że to niby jest rap ? xD Koniec świata jest bliski
Szkoda
Niestety, badziew od zdemoralizowanych na własne życzenie siks. Dla zdrowia fizycznego i psychicznego mogły zostać przy popie
Anonim
Pomijając fakt że coś tam się rymuje to takie mało to rapowe bardziej hip pop
HH Fanatyk 1973
Margaret i Natalia Szroeder rapują no kurwa to chyba prima aprilis to chyba naprawdę koniec świata. No i co to ma wspólnego z rapem Kurwa Nic. Ludzie kurwa co wy wypisujcie czy to naprawdę koniec świata nadchodzi??????

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>