Gverilla rozpoczyna 2021 kooperacją z Tym Typem Mesem

video
dodano: 2021-01-22 14:52 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Nowy rok przynosi nowości z obozu Gverilli. 2021 autor „Hologoramu” zaczyna kooperacją z Tym Typem Mesem, która ma swoją premierę na kanale labelu Alkopoligamia.com.

Utwór „Nowy rok,nowy ja" prezentuje myśl o tym, że nie zawsze wszystko układa się w życiu tak, jak sobie to zaplanowaliśmy. Zawsze jednak warto próbować i korzystać z nowychszans. Mimo tego, że świat płynie w swoim własnym tempie, należy walczyć o nasze prywatne zwycięstwa, nasze marzenia i naszych bliskich. Życie jednostki jest tu skontrastowane z ciągle ewoluującą technologią, a jej rozwój w głównej mierze zainspirował Gverillę do napisania tego utworu.

"Słodko gorzkie wersy o nowych latach dwudziestych. Gve zaprosił mnie już drugi raz, ale to pierwszy wspólny klip. Udało się go nagrać w niekonwencjonalny sposób, wyłącznie telefonem i to też jest dodatkowy sztos. Jak wyszła pieśń i obrazek sprawdźcie na YT wpisując Gverilla Mes 'Nowy rok'. My jesteśmy zbudowani, a Mati rozwija się z każdym wejściem do studia i trzymam za niego kciuki" - zdradza kulisy współpracy Ten Typ Mes.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>