J. Cole ujawnia swoje plany wydawnicze i zapowiada emeryturę

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-04 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Pod koniec zeszłego roku J. Cole nie udzielał się muzycznie oraz w social mediach nie przejawiał żadnej aktywności. Zmieniło się to w Sylwestra, kiedy raper ujawnił w nowym poście na Instagramie swój plan wydawniczy oraz dał fanom do zrozumienia, że po jego wypełnieniu zakończy przygodę z muzyką.

Raper opublikował zdjęcie swojego notesu, w którym widzimy przekreślone napisy "Features" oraz "ROTD3". Oznaczają serię gościnek J. Cole'a, którymi zaskoczył w 2019 roku oraz premierę trzeciej części kompilacji "Revenge Of The Dreamers", która ukazała się się w lipcu 2019. Pod nimi widnieją trzy następne napisy: "The Off-Season", "It's A Boy" oraz "The Fall Off". Pierwszy z nich to mixtape poprzedzający album "The Fall Off", któro został zapowiedziany na końcu płyty "KOD" z 2018 roku. Jedynie "It's A Boy" jest kompletną nowością i nie wiadomo o jaki projekt dokładnie chodzi. Może chodzi o zapowiadany kiedyś wspólny album z Kendrickiem Lamarem.

J. Cole zwieńczył zdjęcie podpisem "Dalej mam parę celów, które muszę odhaczyć zanim się zmyje". Wiele osób uważa, że oznacza to odejście od tworzenia muzyki, którą raper zapowiedział w tekście "The Audacity" opublikowanym na stronie The Players' Tribune.

Tagi: 

Real HH 90
Nic mnie to nie dziwi w tych pojebanych czasach J Cole aż tak dużo albumów nie wydał tak jest i z mixtape nie jest tego wiele, to nie jest Public Enemy, Paris czy też Lil Wayne gdzie ten ostatni ma w huj wydanej muzyki (płyty mixtape bootleg).
15Rachel
Szkoda,kolejnego dobrego rapera mniej.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>