DJ 600V wypuścił nowy zaskakujący album na koniec 2020!

kategorie: Polska, Jazz, Klasyka, News, Premiery
dodano: 2021-01-03 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Jeśli myślicie o tym, co umknęło wam w zeszłym roku, to na pewno mamy jedną rzecz, którą możecie dopisać do swojej listy. DJ 600V wydał w grudniu instrumentalny, jazzowy album... bez użycia żadnych sampli.

"12bit Jazzed Grooves pt 0" to zagrany w całości przez 600V intrumentalny album, będący jazzową produkcją. Nowe wydawnictwo ma sfinansować wytłoczenie winylu "pt 1", do której wersji cyfrowej ma dostęp pierwsze 200 osób, które kupiło "pt 0". Płyta jest wyłącznie dostępna Bandcampie artysty. Nie będzie nigdy dotłaczana, ani nie będzie szansy na reedycję.

Jak pisze artysta, nie jest to pożenganie z hip-hopem, a "równoległy tor rozwoju".

Można już posłuchać i skomentować - jeśli ktoś ma czas i ochotę. to nie jest pożegnanie z hip hopem. To równoległy tor rozwoju. Nowa płyta już dostępna

Opublikowany przez DJ 600V Piątek, 18 grudnia 2020

Tagi: 

Anonim1
Całość przesłuchana, brzmi to bardzo amatorsko niestety i jest nijakie.
Real HH 90
No że kurwa przegapiłem ten album Dj 600 Volta a jest to mój z kilku ulubionych Dj i Producentów z Polski którego od początku jego kariery szanuje i uwielbiam muszę przyznać nie wiedział ale na dniach nadrobię to.
Real HH 90
Tak zastanowić się co teraz wychodzi w necie i ogólnie co słucha się w tych pojebanych czasach, co słucha tzw. młodzież czy słuchają Dj 600 Volta według mnie nie ale to nie jest ich wina wychowują się na tym co jest na topie a co jest niech każdy sobie odpowie na to pytanie. Dla mnie osobiście Dj 600 Volt zawsze będzie miał u mnie duży szacunek i uznanie, wychowałem się na jego albumach zawsze co wychodzi spod znaku Dj 600 Volt staram się sprawdzić chociaż ostatnie albumy nie sprawdzał a mam je nie chodzi mi o te dwa z tamtego roku, napisałem że wychował się na jego albumach a jest co posłuchać: Produkcja hip-hop Szejsetkilovolt Wkurwione bity V6 600 °C Style (operacja zrób to głośniej) Na bitach 600V - historia polskiego hip hopu Global Hood Music (wraz z Ron G) Prosto Mixtape 600V Klasyk Mixtape: Prolog Since '94 (Wraz z Jack The Ripper) w szczególności tych 5 pierwszych jestem wielkim fanem dla mnie osobiście kiedyś katowałem jego pierwszy album codziennie dla mnie Dj 600 Volt jest w pierwszej top 10 jeżeli chodzi o Dj Producent w Polsce. W dzisiejszych czasach kto słucha 600 Volta może jest parę osób w kraju którzy szanują i słuchają Volta ja do nich należę którzy zawsze będą słuchać i dobrze się wypowiadać się na jego temat, u mnie Dj 600 Volt ma należyty Szacunek od początku dla mnie jego albumy są klasyczne przez duże K. Pozdrawiam serdecznie Dj 600 Volta Aka Dj Niewidzialna Ręka.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>