Kuba Knap nagrał płytę z DJ-em 600V! I zaskoczył fanów przedwczesną premierą

Kuba Knap zaskoczył wczoraj swoich słuchaczy, wysyłając preorder dwupłytowego albumu „Kuchnia Polska/Fundament” dwa tygodnie przed planowaną premierą. Jednocześnie okazało się, że za produkcję, owianego dotychczas tajemnicą drugiego krążka, odpowiedzialny jest DJ 600V.

Tradycyjnie Kuba dodaje kilka słów od siebie na temat wydawnictwa: „Dostajecie najbardziej szczery materiał jaki napisałem i nagrałem w życiu. Bałem się tej premiery, bo słuchając „Kuchni Polskiej” czuję się nagi. Dla mnie to jest nowy początek, nowa definicja. Czuję się spełnionym człowiekiem, ale ciągle chcę się konfrontować ze światem, coś we mnie krzyczy i śpiewa i nie zamierzam tego blokować. „Fundament” to płyta, która mnie odblokowała. Słuchałem wtedy starych albumów i zatęskniłem za klimatem pierwszych nagrywek, za surowością, radością, za ograniczeniami. Volt się zgodził na taką opcję - zwrotki nagrywałem na raz, po pięć numerów na sesji, na szybko, bez poprawek. Teksty pisałem tak samo - po prostu leciało, bez wydumanych rozwiązań i bajerów.”

Album „Kuchnia Polska/Fundament” dostępny jest w formie fizycznej na wck47.com oraz na wszystkich serwisach streamingowych. Szczegóły znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

Kuba Knap - RKS Orzeł (prod. Młody)

Kuba Knap - Gotowy na cud gościnnie Jovi (prod. Młody)

Kuba Knap - Kuchnia Polska (prod. Młody) // CAŁA PŁYTA

Tagi: 

s.
Ten to ma lekkie pióro, nawija też oczywiście nie byle jak :)
Arasz
W zalewie samych gangsterów co robią dziecią gó....w głowie lub modę na techno bity ta płyta jest na prawdę mocną pozycją lekko i przyjemnie a co najważniejsze zajeb....hip hopowo pozdro Kuba świetny materiał mega bity starsze roczniki powinny być zachwycone ale i młodzi niech lizną ten materiał.
KWiETNiA  18
16:19 7
Ggg
Na prawde zajebista płytka, głębia tekstów, bity, flow..szacun Kuba!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>