IDA 2020 - mistrzostwa świata DJ'ów potrzebują wsparcia

wydarzenie
dodano: 2020-12-09 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

IDA World DJ Championships to jeden z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych turniejów dla turntablistów organizowany co roku w Krakowie. W tym roku przez utrudnienia covidowe pojedynki między DJ-ami są odbywane na streamach w zaciszach domowych. Niestety te same utrudnienia doprowadziły kryzysu, który dotknął organizatorów. Jeden z nich, Tomasz Kubik zwrócił się do fanów o pomoc i zorganizował zrzutkę na wsparcie festiwalu.

"Wiem, że wielu moich znajomych uwielbia IDA i że jest to autentycznie impreza na którą czeka się cały rok. Ja bardzo chciałbym znowu spotkać się z wszystkimi w Krakowie, ale w pełni zaakceptowałem sytuację i tak naprawdę wyznaje zasadę "que sera sera". Wiem, że warto jednak powalczyć do końca więc zwracam się do tych wszystkich którzy przez lata odwiedzali IDA o wsparcie. Broń Boże tych co dostali w kość od pandemii. W przypadku wsparcia proszę też nie przesadzać bo chodzi o drobne cegiełki." - pisze Tomasz Kubik.

Link do zrzutki (na której znajdziecie specjalne 'cegiełkowe' pakiety) możecie znaleźć tutaj. Zorganizowała ją siostra organizatora, która dobrze opisała działalność i status festiwalu: "Cześć, jestem siostrą Tomka Kubika - założyciela i prezydenta International Dj Association znanego wszystkim jako IDA. IDA to kultowa i jedna z najciekawszych imprez muzycznych odbywających się co roku w grudniu w Krakowie. Tomek całościowo wykreował imprezę i doprowadził IDA do statusu globalnej i docenianej marki. W chwili obecnej to druga największa i najstarsza federacja Dj'ska na świecie (obok legendarnego DMC World). Wszyscy wiemy jak na skutek Covid-19 ucierpiała branża eventowa. Tomek twierdzi, że zaakceptował sytuację i jeśli ma to być koniec IDA to przyjmie to ze spokojem. Dobrze wiem, że w głębi duszy tak nie myśli. W IDA włożył 14 lat pracy, a w chwili obecnej walczy o jej utrzymanie."

Stream finału tegorocznej edycji odbędzie się 12 grudnia na kanałach YouTube Facebook / IDA WORLD OFFICIAL.

Pod oświadczeniem Tomasza Kubika przypominamy również dwa materiały promocyjne dla festiwalu IDA, w których pojawili się Sokół czy GrubSon.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>