Kafar o Słoniu, Bezczelu, O.S.T.R., Kabe czy nowej płycie Dixon37

Kafar informował niedawno, że jego brak aktywności w social mediach wynikał z zarażenia koronawirusem. Teraz raper postanowił podreperować kontakt z fanami długim, instagramowym Q&A, w którym opowiedział o swoich planach wydawniczych i ekipy Dixon37. Oprócz tego reprezentant warszawskiej sceny zdradził okoliczności napisania pierwszego numeru i czego on dotyczył.

Raper przyznał, że jego solówka jest "bliżej niż dalej", a nowej, wspólnej płyty Dixonów możemy spodziewać się w przyszłym roku. Oprócz tego Kafar szykuje się do publikacji wspólnego numeru z Kabe oraz do niespodzianki muzycznej dla fanów na Illegal Shop.

Co do pierwszego numeru napisanego w życiu, Kafar po raz pierwszy złapał za długopis w szóstej klasie podstawówki, a kawałek był skierowany przeciwko nauczycielom i nielubianym kolegom ze szkoły.

W reszcie pytań i odpowiedzi Kafar opowiedział m.in. z którymi raperami chętnie by nagrał wspólne kawałki, o rozmowie z Bezczelem dotyczącej jego powrotu czy o numerach, które ostatnio raper zapętla.

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>