Tede wspomina prace nad wspólną płytą z O.S.T.R.'em - niestety nieukończoną

Tede przygotowuje się właśnie do reedycji swojego drugiego solowego albumu "3H: Hajs Hajs Hajs". Jednym z producentów, którzy udzielili się na tej płycie, był O.S.T.R. A jeszcze wcześniej raperzy pracowali nad wspólnym projektem "TEOS", który nigdy nie doszedł do skutku. Wczoraj w Q&A dotyczącym reedycji, Tede opisał jak wyglądała praca z Ostrym przy wspólnej, nieopublikowanej płycie.

"To był 2001 albo 02 rok. Pojechałem do Łodzi do Adama, nagraliśmy trzy, cztery kawałki, których ja nigdy nie miałem w posiadaniu, nigdy ich nie posłuchałem po tym jak je nagraliśmy. Żałuje tego oczywiście. Bardzo żałuje kawałka, który pamietam, że tam był i był o butach. W 2001 roku numer o butach mógł być obrazoburczy. Ciekawe czy Adam w ogóle je ma. Myślę, że nie ma. To czar tamtych czasów, który został w tamtych czasach." - opowiada Tede.

Ponadto warszawski raper zdradził m.in. czemu tak mało u niego gościnnych występów innych raperów, czemu gościnka Białasa na "DISCO NOIR" nie doszła do skutku oraz czego nie umieją raperzy, któzy zapraszają wielu gości na płytę.

*****

Tede - Rentgen #13

Tagi: 

s.
Ich wspólna płyta to by był klasyk. W myśl zasady, "zajebiste, jeszcze nie słuchałem" :)
Anonim
Przecież to brzmi jakby tede sobie to wszystko wymyślił,z hadesem był haos to teraz nagle niby już dawno miał być z tede teos, bardzo ciekawe, mi się zdaje że to farmazon, nawet bym uwierzył gdyby nie ten teos.
Gram w zielone
Mlody wracaj do książek mowa o tym projekcie byla już długo przed haosem
Obionekobi
Kolego przeczytaj ostrego biografie, wspomina o tym
Anonim
No dobra jak tak to przyznaje racje, ktoś tam pisał że jakbym miał hajs hajs hajs oryginał to bym wiedział, to ja powiem tak z 2003 to jest Philadelphia Freeway, Street Dreams, Balls and My Word, Boy in da Corner i wiele innych wartych uwagi albumów a nie jakieś hajs hajs hajs.
Anonim
Adam w swojej biografii też pisał o tym, za miał nagrać z Tede, TEOS, w ramach zadośćuczynienia możesz polizać swój łokieć
Tobino
Jak miałbyś oryginalny album HAJS HAJS HAJS w pierwszym wydaniu to byś wiedział, że TEOS to nie fikcja :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>