Brat Pop Smoke'a publikuje nieznaną wersję hitowego "Dior"

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2020-11-06 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Obok "Welcome To The Party", "Dior" był jednym z hitów, które dały szerszy rozgłos Pop Smoke'owi. Wczoraj brat zastrzelonego w tym roku rapera opublikował fragment "Dior", w którym słyszymy nieopublikowaną wcześniej zwrotkę Nowojorczyka.

"Dior" znalazło się na debiutanckim "Meet The Woo" Pop Smoke'a, wydanym pod koniec zeszłego roku. Numer wyprodukował wcześniej nieznany w Stanach brytyjski producent 808 Melo, który po stworzeniu "Dior" wszedł w stałą współpracę z raperem. Pop Smoke przeniósł brzmienia UK drillu na amerykański rynek i jako pierwszy spotkał się z komercyjnym sukcesem.

Niestety raper został zastrzelony na początku tego roku, a środowisko hip-hopowe uhonorowało go m.in. nagrodą Hip-Hop BET Awards dla najlepszego debiutanta, czy pośmiertnym albumem "Shoot For The Stars Aim For The Moon", na którym (w wersji deluxe) słyszymy nawet produkcję polskiego producenta Szamza, a produkcją wykonawczą albumu zajął się 50 Cent.

Poniżej możecie posłuchać nieopublikowanej wcześniej zwrotki Pop Smoke'a w "Dior" oraz właściwego utworu.

Tagi: 

Anonim
Nie tyle przeniósł brzmienie UK drill do USA, tylko wziął UK drill i Chiraq drill, wymieszał, dodał coś od siebie i tak oto mamy NY drill jaki reprezentuje np. Pop Smoke czy Fivio Foreign. Powiedzieć że przeniósł po prostu UK drill do NY to duże nie dopowiedzenie bo UK drill się z niczego nie wziął, oni się bardzo inspirowali Chiraq drill'em, tak w skrócie, a czemu UK drill brzmi jak brzmi to długa historia no ale na logikę wzięli drill z Chiraq i dodali własne wpływy a jak ktoś wie jak brzmi UK scena to już wszystko jasne (grime itp.). Podsumowując niezłe jaja bo ta muzyka wyszła z Chicago, trafiła do UK a z UK dopiero do New York, po drodze zaszły w niej duże zmiany co słuchać bo każdy z 3 ww wymienionych styli brzmi inaczej.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>