Sukces Szamza - polski producent na albumie Pop Smoke'a!

dodano: 2020-07-12 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Pośmiertny debiut Pop Smoke'a to jedno z najgłośniejszych wydawnictw tego roku - nowojorski raper został zamordowany w momencie gdy jego kariera dopiero nabierała rozpędu, album nad którym pracował miał więc pokazać pełnię potencjału. Za produkcję wykonawczą wziął się 50 Cent, w całość zaangażowało wielu graczy z czołówki mainstreamu - efektem 1 miejsce na liście sprzedaży, 250 000 egzemplarzy w pierwszym tygodniu i najlepszy wynik sprzedaży pośmiertnego materiału od... płyty Michaela Jacksona z 2009 roku! Jak się dowiadujemy - w całej historii jest też polski wątek.

Kilka dni temu coraz odważniej poczynający sobie za granicą Szamz wrzucił na Instagrama krótki snippet ze studia, gdzie widzimy Pop Smoke'a, zilustrował go też opisem "RIP POPSMOKE. Nagrał ten numer na moim bicie razem z Fivio Foreignem jakiś rok temu i smutne, że będzie to jedyny utwór jaki razem zrobiliśmy. Śledziłem jego karierę od startu".

W piątek natomiast wrzucił na fanpage status o treści "Ale jajca, pare ostatnich dni, to nie moge spac od zajawy, bede na albumie deluxe PopSmoke. Wariactwo."

Pozostaje czekać na wersję deluxe i pogratulować Szamzowi wjazdu na jeden z najgorętszych projektów ad 2020!

Tagi: 

polski rap gówno
powinieneś mi podziękować za to info, bo sam omijasz szamza szerokim łukiem i zamiast pisać wcześniej że typ robi bity np. dla mauley g to piszesz o hemingeju i nie próbuj zaprzeczać
Anonim
Nie ma się czym podniecać po drugie wcześniej nic nie pisaliście o tym albumie a nagle podnieta bo polak 1 beat zrobił. Nawet nie jest ten numer jednym z lepszych z płyty. Serio czasami takie słabe rzeczy wstawiacie, jeszcze powiecie że od tego jest dział premier a można było np. wspomnieć jak 50 został producentem wykonawczym czy coś, to od tego jest dział premier, a jak quebo świrował po tv to po kilka newsów dziennie... A teraz podnieta 1 beatem. Dobrze że nie napisaliście że zjadł album tym beatem.
Real HH 90
Mateuszu tak poza tematem tego newsa czy znasz scenę rapową Dallas w stanie Texas tzn.czy znasz jakiś raperów ogólnie czy masz jakąś wiedzę na temat tej sceny.
Real HH 90
Kottonmouth jest to członek zespołu P.K.O.,Rally Boys,i pochodzi z Dallas ale nie uważasz że niektóre sceny w USA chodzi mi o sceny rapowe są mniej znane niż te które są bardziej popularne np NY,LA,ATL,Bay Area, Toronto (Kanada) według mnie to trochę niesprawiedliwe bo słucham mniej znanych składów czy też raperów którzy nie są tak znani w Stanach lub w Polsce ale są znani w swoim mieście.
James Harden
Ten portal juz dawno przestał zamieszczać newsy z zajawki, teraz liczą się tylko kliknięcia i newsy o koleżkach nataliego
Mateusz Natali

A no, dlatego od początku roku do początku wakacji co tydzień wrzucaliśmy obszerne wywiady z zagranicznymi graczami, od legend po nowe twarze, wiedząc że wyświetlenia w stosunku do polskich newsów będą praktycznie zerowe :) https://www.popkiller.pl/wywiady
Zresztą po wakacjach wracamy z nimi z powrotem

James Harden
No tak, te dwa wywiady na krzyż coś zmieniają xD Prawda jest taka, że real HH w polszy się już nie klika i wiecie o tym doskonale
Marcin Natali

Dwa na krzyż?? 18 a nie 2 na krzyż. Ile z nich widziałeś? I'll wait :) 

No właśnie. Niestety ambitniejsze i najbardziej zajawkowe/czasochłonne materiały często przechodzą bokiem, tylko po to, aby potem pod mainstreamowym newsem pojawił się stek komentarzy "a gdzie zajawka i ambitne treści?" 

Ikz
czego chcecie, dobry beat, dobry news. biorąc pod uwagę newsy o wacko taco i innych pozerach spod szyldu platfusów to kozak, propsy szamz!
Omg
Haters gonna hate, Zawsze wam coa nie pasuje, Zajebisty news Pozdrowki (:
kurwa
a o sospecial na PTSD to pisaliscie?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>