Sokół pomaga uwolnić potencjał w ramach nowej kampanii Samsunga

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-01 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Współpraca Sokoła z Samsungiem daje nam materiały, które naprawdę potrafią zrobić wrażenie, wykraczając poza sztywne schematy reklamowych współprac. Nie inaczej jest tym razem.

Supermoc do pracy i po pracy to kampania Galaxy Note20 Ultra 5G, w której Samsung ponownie łączy siły z Sokołem. Tym razem, w myśl zasady, że „Biznes jest jak gra, żeby wygrać trzeba znać kombinacje”, Wojtek zaprezentuje triki i wskazówki, które pozwolą w pełni wykorzystać swój potencjał.

W kampanii Supermoc do pracy i po pracy, Samsung wraz z Wojtkiem Sokołem zachęca do wykorzystania mocy, jakie oferują nowoczesne technologie mobilne, po to, by w pełni uwolnić swój potencjał zarówno w sferze biznesowej, jak i po pracy. Głównym elementem nowej kampanii jest wideo, w którym Sokół wciela się w rolę „vendora”, oferującego upgrade’y kolejnym graczom. Dzięki nim zyskują oni supermoce, przydatne w codziennym życiu.

Galaxy Note20 Ultra 5G | Sokół x Samsung | Supermoc do pracy i po pracy

Tagi: 

Nasir
Da się radę niżej upaść?Wątpię
Bo88
Ale trzeba byc sfrustrowanym zeby cos takiego napisac. Chyba nie da sie wspiac wyzej niz Sokol
Joker 31
Wyżej.Ci by zapłacili to byś w różowych kalesonach biegał po mieście.Rozumiem zwykłego kowalskiego co pracuje za średnią krajową. Ale jak bym miał tyle hajsu co sokól ,to nie ma takiej opcji,żeby tak się poniżyć.
prep
Serio nie rozumiem jak można to robić słuchaczom. Ludzie go słuchają i jakoś mu ufają, to przychodzi do nich z Samsungiem na sprzedaż. Jak jesteś sławny, to sława jest darem od słuchaczy i szczególną więzią, a nie własnością, którą można spieniężyć.
Prawdziwy polak
Zwykły sprzedawczyk
s.
Koledzy powyżej to jacyś nowi w rapach czy co?? Nie od dziś mordy w reklamach sprzedają, Jacek to już kilkanaście lat temu przewidział. Ale ten "nius" tutaj sam w sobie, to rozumiem sponsorowany??

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>