JWP zapowiada pierwsze solo Kosiego

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-10-31 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Jest na polskiej scenie od czasu, gdy ta dopiero zaczynała się formować, a mimo to dotąd nie wydał swojej solówki. Wszystko wskazuje na to, że się to zmieni, bo, jak zapowiedziano na Instagramie JWP, płyta Kosiego ukaże się już niedługo.

Pierwsze informacje o tej płycie pojawiły się wraz z końcem zeszłego roku, kiedy na fanpage'u Jetlagz, Kosi i Łajzol ogłosili, że na ten rok planują swoje solówki. Zapewne pandemia opóźniła pracę nad nimi, ale mimo to temat nie umarł, bo Kosi na swoim Instastory niedawno potwierdził, że preorder jego krążka wystartuje przed końcem tego roku. Teraz potwierdzenie znalazło się na Instagramie JWP z krótką zapowiedzią: "Kosi solo soon".

Tagi: 

12345603983882+1
Kosi mistrz. Ten człowiek to hip hop.
Real HH 90
Kosi z JWP zawsze szacunek jak i całe JWP i to jest koniec mojego komentowania na tym portalu owszem będę czytał newsy tutaj ale jeżeli jest taka selekcja z komentarzami a w szczególności jeżeli jest to news od Marka Adamskiego to ja wolę czytać newsy od braci Natali niż od tego pana k.znalazl się ekspert od rapu to już wolę Druha Sławka i jego audycje co niedziele z całym szacunkiem na tego portalu.
Shaolin Masta
Ziom nie odchodź !!! Uwielbiam twoje komenty.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>