Kanye West udostępnia nowy numer na rzecz swojej kampanii prezydenckiej

Ostatnio kariera Kanye, zamiast muzyki, kręci się wokół jego kandydatury na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Na szczęście dobre wyniki w sondażu wyborczym zorganizowanym przez Kentucky’s Lex 18 News, skłoniły Westa do opublikowania nowego numeru. Co ciekawe, ta sama telewizja ogłosiła później, że wyniki nie były prawdziwe, a jedynie zostały upublicznione na potrzeby wewnętrznego testu.

"Nah Nah Nah" to trapowo-braggowy numer, w którym oprócz tematu swojej kandydatury, raper podejmuje kwestię sporu z Universalem o mastery członków wytwórnii G.O.O.D. Music, która stanowi sublabel majorsa. Kawałek został udostępniony wyłącznie na Twitterze, a towarzyszy mu mash-up scen z trzeciej części Gwiezdnych Wojen oraz z jednej z walk UFC. 

Ciekawym faktem jest również tweet, który poprzedził nowy numer. Kanye cieszy się w nim z wyników, jak się już okazało nieprawdziwych, a mimo to nie zdecydował się go usunąć. Twitter od razu zareagował i oflagował tweeta tagiem "manipulated media".

Tagi: 

s.
Jeszcze tego debila w białym domu brakowało... To wyglada jak scenariusz filmu pokroju "marsjanie atakują".
Real HH 90
Wolałem Kanye West za debiutu a teraz to średnio mi to podchodzi jego twórczość "College Dropout" to było ogólnie świetna okazja aby go poznać a teraz to już nie to samo szkoda.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>