Kanye West ogłasza start w wyborach na Prezydenta USA 2020!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-05 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

2020 nie przestaje szaleć. Kanye West zapowiadał już kiedyś luźno chęć kandydowania na Prezydenta USA - tym razem robi to jednak na ostatniej prostej, celując jeszcze w jesienne wybory!

"We must now realize the promise of America by trusting God, unifying our vision and building our future. I am running for president of the United States! #2020VISION" - napisał raper na Twitterze, a Elon Musk zareagował na wpis informując go, że ma jego poparcie.

Pierwotnie Kanye wyrażał chęć startu w 2020, ale z uwagi na znajomość z Trumpem przesunął swoje zapowiedzi na 2024 - teraz jednak okazuje się wrócić do pierwotnej wizji. Patrząc na sytuację w USA to artysta wcale nie jest bez szans - całe Stany targane są obecnie protestami i tarciami na tle rasowym, a mnóstwo obywateli głośno wyraża niezadowolenie z obu głównych kandydatów. Na tle 74-letniego Trumpa i 77-letniego Bidena 43-letni pełen entuzjazmu, werwy i łączący różne światy West może zdecydowanie się wyróżnić. Musimy jednak przypomnieć, że amerykański duopol demokratów i republikanów jest na tyle twardy, że kandydaci niezależni zazwyczaj kończą z marginalnym poparciem. Co z tego wyjdzie? Pozostaje czekać.

Przypomnijmy też, że nadciąga 10 studyjny album Westa, a parę dni temu otrzymaliśmy singiel z udziałem Travisa Scotta.

Kanye West – Wash Us In The Blood feat. Travis Scott (Official Video)

Tagi: 

Real HH 90
Kanye prezydent no kurde ciekawe ale mnie już nic nie zdziwi w dzisiejszych czasach oby u nas w kraju nie wygrał ten pan z po złodziej jebany jak i cała jego partia
ZdzisiuPKS
Przecież pis to ten sam chuj może nawet więcej ukradli. Malowałem ostatnio u babki podłogę i na tvp jakieś pierdolenie no i siedzi jakiś dziadek w studio na dole napis #polexit i ten pan z powagą mówi że unia zła nic nie dała a polski przemysł zapłacił niemcom tyle pieniędzy i oni za te pieniądze budują armię. Rozumiesz? Tak żałosnej propagadny to chyba nawet w rosji nie ma. Najlepiej to wyjebać i tych i tych ale z dwojga złego peło jest chyba bardziej cywilizowane. A Kanye nie wygra nie ma opcji a jak rzeczywiście zabierze Bidenowi głosy czarnych no to pogratulować.
Filipek
Czego pogratulować? Przecież tym ruchem tylko podniesie to szanse na to że Trump znowu wygra.
ZdzisiuPKS
No właśnie nie wiem głupoty? Trump to znany oszołom, niby tragedii nie zrobił i jakoś zarządził, ale osobiście bym się ucieszył jakby USA mu już podziękowało z pewnych względów.
Anonim
Słabo to widzę tymbardziej że tym ruchem po prostu zabierze głosy czarnych na Bidena. Nie zdziwię się jeśli Trump maczał w tym palce bo przecież z Kanye nie od dziś ma dobre relacje. Dożywotni hejt za to dla Kanye
minonA
Trump sam (no nie sam, bo to była republikańska manipulacja, ale odsyłam do internetu po szczegóły) zrobił coś podobnego w 2000 roku. Skutecznie wykończył Partię Reform i umożliwił zwycięstwo Bushowi.
Trump
I dobrze trump ma wygrac lewacy maja wypierdalac bo to przyglupy sa totalnie nie kierujacy sie logika
Rt
2pac też chciał wystartować w wyborach na prezydenta w 2000 roku bodajże.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>