Marianne: "Kobiecy rap w Polsce to coś całkiem innego niż w USA" (Popkillery 2020)

fot. Tomasz Karwiński

Marianne swoimi singlami takimi jak "Nara nara" narobiła już na scenie trochę zamieszania - z młodą raperką porozmawialiśmy chwilę po zakończeniu gali Popkillery 2020. Opowiedziała nam zarówno o swoim podejściu do muzyki jak damskiej scenie rapowej w Polsce.

Zgodnie z wcześniejszym komunikatem pracujemy obecnie nad remontażem gali. Codziennie publikujemy Wam wybrane fragmenty Popkillerów 2020 (wszystko na tej playliście), by na koniec zaprezentować zapis całej ceremonii pozbawiony błędów i problemów technicznych.

Sprawdź też: Popkillery 2020 - fotorelacja z gali i występów

Popkillery 2020 - fotorelacja zza kulis i z afterparty

Marianne: "Kobiecy rap w Polsce to coś całkiem innego niż w USA" (Popkillery 2020)

Tagi: 

Real HH 90
Mateusz jak dla ciebie to raperka to jest twe zdanie dla mnie nie przed chwilą słyszałem jej kawałki na YouTube jak dla mnie ta Marianne za dużo się inspiruję się trapem że Stanów nirby rymuje ale jak dla mnie prezentuje nijak wolę Wdowę, Parę Słów,Rena,Mona,Ania Sool,Ryfa Ri,Kara,a ze Stanów to by dużo wypisać lata 90 Bahamadia,Foxy Brown its,Lata przed 90 to Lady Bee,Roxanne Shante,Sha Rock,its więc ta Marianne no według mnie słaba jest.
eldojot
Rany boskie kto jej z domu pozwolił wyjść i zabierać głos gdziekolwiek, jak ma ładną buzię to niech się na instamodellingu skupi, przecież to nie ma kompletnie żadnej wartości, fejm takich osób to jest rak trawiący polski rap
Max
Kara zjada te cizie na śniadanie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>