10 lat i koniec emerytury. Waldemar Kasta zapowiada nowy album!

Historia pokazuje, że zapowiedź końca muzycznej kariery rapera oznacza często co najwyżej nieco dłuższą niż standardowa przerwę wydawniczą i prędzej czy później powrót na scenę się materializuje.

Przyznaję, że w przypadku ogłoszenia zakończenia kariery przez Waldemara Kastę wyglądało to dość wiarygodnie. Raper po wydaniu "Prawdy Nagiej" skupił się na pozamuzycznych projektach i mimo, że sporadycznie tracki z jego udziałem trafiały do sieci, to i tak działo się to na tyle rzadko, że mogło to gdzieś umknąć.

Miejmy jednak nadzieję, że nie umknie już to, co Kasta zapowiedział (wprawdzie miesiąc temu, lecz przy tak wyczekiwanej informacji to wciąż gorący news), bowiem w niedługim czasie zamierza on powrócić z pełnoprawnym, rapowym wydawnictwem!

Czego możemy się po nim spodziewać? No cóż, według zapowiedzi powracającego z emerytury rapera może być interesująco, ponieważ Waldemar zdradził, że na jego krążku pojawią się zaskakujące ksywki raperów i producentów, o których raczej byśmy go nie podejrzewali. Przypomnijmy, że Kasta pojawił się jakiś czas temu we wspólnym kawałku z Tymkiem i podobno inne gościnki mają być nie mniej zaskakujące niż ta. Czy tak będzie? Przekonamy się najpewniej pod koniec roku.

Sorry
Sorry Waldek, ale od czasu wywiadu, gdzie mówiłeś, że już jesteś w takim wieku, że się wstydzisz bycia hiphopowcem, że rodzice dzieci i pani w szkole się źle patrzą, zacząłeś śpiewać jakieś dziwne piosenki (nie wiem jak się nazywa ten nurt) nie ma tu powrotu.... A szkoda, bo czasu kasty na propsie zawsze.
s.
No i pięknie!! Jak pyknie to rok później spodziewam się KASTA SQUADU :) A co do dziwnych piosenek to ziomuś sprawdź Everlasta, to chyba nim się Waldek inspiruje.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>