Paluch miał wypadek w drodze na koncert

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-09-29 21:40 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 11)

Groźna sytuacja spotkała Palucha na trasie - opowiedział o niej na scenie w trakcie piątkowego występu w Koszalinie.

"Cale auto mam rozj**ane z prawej strony (…)Wyjeba*em w kałużę. Wyjeb*ło nas na prawy pas. Rozj*baliśmy się o bandę. Żyjemy. Jest ku*wa zaje*iście. Ale zatrzymał się przed nami jakiś frajer Pandą – Krajowa Dyrekcja Dróg i Autostrad. Zatrzymał się na sygnale – idzie do nas – myślę sobie pewnie się chce zapytać czy wszystko ok, puka w szybę, Julas mu otwiera szybę, a ten łeb do nas – Musicie zapłacić za barierkę kur*a. Myślę sobie nic się w sumie nie stało, cały bok, naprawa ze 150 tysięcy, jeb*ć to, nic się nie stało. A ten frajer stoi i mi pier*oli, że jest rozje*ana barierka. Mówię co ty, jesteś pojeb*any człowieku?" - mówił ze sceny nie przebierając w słowach zdenerwowany raper. Zresztą ciężko mu się dziwić. Pozostaje cieszyć się, że nie ucierpiał w tej sytuacji ani Paluch ani nikt z jego towarzyszy podróży.

Poniżej przypominamy wywiad z Paluchem przeprowadzony na gali Popkillery 2020, a także jego przemówienia przy odbiorze nagród za Single Dekady.

Paluch odbiera od Hemp Gru nagrodę za Singiel Dekady - "Szaman"! (Popkillery 2020)

Tagi: 

Tomasz
Ale dzban, a i Wy też nie lepsi. "Pozostaje cieszyć się, że nie ucierpiał w tej sytuacji ani Paluch ani nikt z jego towarzyszy podróży." Przede wszystkim, pozostaje się cieszyć że nie ucierpiał nikt kto za tym dzbanem jechał. No jeśli po wpierdoleniu sie w barierki, podejrzewam że nie przy prędkości 50km na h, myślisz ile dasz za naprawę samochodu to nie masz normalnie pod czapką.
Cov3
Ty dzbanie jebany, a od kiedy 50 jeździ się po autostradach?
Tomasz Nieźlepodkopułą
Kolego, a Ty na autostradzie jedziesz ile? 50? Pojebawszy? Twój tok rozumowania przyprawia jedynie o litość i żal, to nie hejt, a przykry fakt. Spokojnego dnia i życia z takim nastawieniem do świata, yo.
Tomasz
Rozumiem, że gdy są zjebane warunki pogodowe to i tak zapierdalacie w imię zasady że na autostradach jeździ się szybko?
Juliusz Słowack
Z tym 50 to przesadziłeś. Na autostradzie dopuszczalna to 140. Na instastories nie raz Paluch wrzucał relacje z trasy i tam było widać po zegarach, że zapierdalanko kręciło się nawet koło 200. Poza tym sam mówił, że stracił parę razy prawko za prędkość. Dobrze, że nikomu się nic nie stało, ale faktem jest że koleś jest mega nieodpowiedzialnym kierowcą. Z kolei z badań wynika, że ponad 70 % polskich kierowców deklaruje, że ma umiejętności kierowania pojazdem ponad przeciętne. No i Największa ilość śmiertelnych wypadków w Europie... no ale wiadomo to przez chujowe drogi :P
lukaf997
przynajmniej od razu wiadomo co na to paluch
No raczej
News jak z jakiegoś undergroundowego Pudelka.
Pobana akcja
O co mu chodzi? Jak uszkodził barierkę to z jakiej racji ktoś inny miałby płacić za jej naprawę
iksu
z takiej ze kazde auto w polsce musi miec wykupione OC, i jest wlasnie na takie wypadki. wiec ubezpieczyciel pokrywa koszty a nie kierowca (chyba ze zostaly zlamane warunki OC)
Das Efx
Auto rozj..ane,wyj.bałem w kałuże,wyj.bało nas,Żyjemy jest k.rwa zajeb.ście.Paluch no tylko pogratulować słownictwa.Jaki rap taki MC-porażka.
Rere
Typ powinien się cieszyć że nikomu nic się nie stało a nie z barierkami odrazy wyskakiwać

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>