Ruszył preorder trzeciej części "To nie jest hip-hop. Rozmowy"!

Już 4 grudnia odbędzie się premiera trzeciej części kompleksowych, pisemnych wywiadów prowadzonych przez Jacka Balińskiego i Bartka Strowskiego. W pierwszych dwóch częściach udało im się zaprosić zarówno czołówkę aktualnej sceny pokroju Oskara z PRO8L3Mu, jak i osoby, które kiedyś tworzyły podwaliny pod to co mamy teraz, a same dziś nie mają tyle wspólnego z hip-hopem, co kiedyś (np. Ajron czy Dizkret).

Pierwszy gość zostanie ujawniony 22 września, a wraz z nim więcej szczegółów dotyczących wydawnictwa. Potem co kilka dni będzie ogłaszany kolejny gość, a wraz z nim fragmenty wywiadów. Póki co wiemy, że wywiadów będzie 15, czyli o pięć mniej niż w przypadku poprzednich części.

Jednym z gości z pewnością będzie Eldo. Warszawska legenda w czerwcu podzieliła się na swoim Instagramie informacją, że udzieliła wywiadu na rzecz trzeciej części, który trwał aż 8 godzin!

Dwie dotychczasowe części odznaczały się swoją przekrojowością tematów oraz doskonałym researchem. Dzięki nim mamy okazję poznać różne postacie związane z hip-hopem z bardziej prywatnej strony, gdyż sporo rozmów zawiera wątki biograficzne. Smaczka dodają opisy okoliczności w jakich wywiady zostały przeprowadzone.

Preorder trzeciej części możecie zamówić tutaj.

Rychu Peja props
A będzie rozmowa z autorem klasycznego w podziemiu krążka "Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach"? :D
tej smaczka
kogo? czego? SMACZKU!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>