Taco Hemingway "Jarmark" - odsłuch albumu i komentarz od Taco!

Taco Hemingway tradycyjnie wrzuca swój album w dropie przed pojawieniem się wersji fizycznej. Mamy więc "Jarmark" tydzień przed zapowiadaną premierą!

"Tak jak mówiłem rok temu — moja muzyka zawsze była, jest i będzie darmowa. Dzisiaj postanowiłem opublikować cały „Jarmark” na serwisach streamingowych. Pod adresem http://pobierz.jarmarkeuropa.com znajdziecie też link do pobrania całej płyty w mp3. Miłego słuchania.

Jarmark jest moją pierwszą płytą od „Trójkąta warszawskiego”, na której nie rapuję o swojej obecnej sytuacji; no, z wyjątkiem jednej jedynej linijki (pozdrawiam @golecuorkiestra). Znajdziecie tu trochę storytellingu (trylogia „Łańcuchów”, „Szczękościsk”, „1990s Utopia”), garść wspomnień dziecięcych i nastoletnich (ciąg trzech piosenek po drugim „Łańcuchu”), kilka domorosłych obserwacji społecznych („Influenza”, „Panie, to Wyście!”, „Polskie Tango”).

Dziękuję wszystkim, którzy pracowali nad albumem. Jestem wam wdzięczny bardziej niż potrafię to ubrać w słowa. Bez was wszystkich jedyne co mógłbym robić to co najwyżej pisać teksty i nagrywać je na dyktafon, bo poza tym nie potrafię robić zupełnie nic" - pisze Taco.

Przypomnijmy, że płyty "Jarmark" i "Europa" ukażą się fizycznie już w przyszłym miesiącu, a ich szczegóły wraz z opisem znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych.

ast_w
taco robi rzeczy które warto sprawdzać. 5.
s.
Nie czaje fenemenu Taco. Jedno, powtarzalne flow w każdym kawałku.
bażancik
flow ma poprawne, ale jego fenomen jest spowodowany jego tekstami. np moj ulubiony jego album cafe belga, w ktorym z kazdym kolejnym przesluchaniem odkrywa sie nowe rzeczy. przyjemnie sluchac kogos kto starannie uklada cale albumy w jedna spojna calosc, zamiast wysrywac zbior kawalkow randomowo zmixowanych, z roznymi poziomami glosnosci itp i nazywac to albumem
pdoe
Ma ciekawe linijki, ma podwójne, a to "powtarzalne" flow to i tak więcej niż ma większość polskich raperów
zięba grzegorz
Również nie rozumiem tego hajpu. Dla mnie to nieudolna kopia Łony, nastolatkom może się podobać. Wszystko na jedno kopyto.
Radek
Absolutnie genialne!
MiniZi
Ulubiony z artystów polskich. W śród takich osobistości jak Nosowska i Kazik.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>