Kuba Knap o pracy u podstaw - "Dużo małych cudów"

dodano: 2020-08-10 15:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po nagraniu 6 albumów w 2019 roku Kuba Knap całkiem zmienił styl życia. Znaleźliśmy go na kaszubskiej wsi, która stała się scenerią teledysku “Dużo małych cudów” - utworu w którym sam zainteresowany opowiada o swojej przeprowadzce i nowym stylu życia. Na bicie legendarnego założyciela WhiteHouse Records - Magiery, Kuba Knap pokazał jak widzi sytuację swoją i kraju 100 lat po Cudzie nad Wisłą.

Oprócz teledysku, który od dziś dostępny jest na YouTube na planie przygotowano również minidokument ukazujący materiały z planu, który ustawiliśmy w nowym lokum autora “Dużo małych cudów”. Kuba Knap opowiada o tym jak doszło do jego przeprowadzki na wieś i jak ocenia ten ruch. Obejrzycie go tutaj.

Bitwa Warszawska 2.0 to kolejna po Sztuce Niepodległej i zeszłorocznej Gwarze Niepodległej inicjatywa spod szyldu DSU. Głównym założeniem projektu jest twórcze odniesienie do współczesnych czasów wspólnotowego wysiłku wszystkich Polaków, którzy u progu odzyskania niepodległości solidarnie przeciwstawili się bolszewizmowi. Wysiłek ten zaowocował epokowym zwycięstwem w niemal beznadziejnej sytuacji. Doceniając wysiłek naszych przodków, chcemy mówić o naszej historii naszym językiem – językiem muzyki, która wychowuje kolejne pokolenia Polaków.

Kuba Knap - Dużo małych cudów (prod. Magiera) [Bitwa Warszawska 2.0]

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>