Quebonafide dziękuje fanom i zapowiada "coś specjalnego"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-25 15:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ubiegłotygodniowe spotkanie z Quebo nad Wisłą zgromadziło tłumy, o czym Wam już pisaliśmy. Teraz raper postanowił podziękować fanom w specjalnym oświadczeniu i złożyć też pewną obietnicę...

"Witam zaszczytne milionowe grono!
Na początek bardzo dziękuję za niedzielne wydarzenie. Trochę się czułem tak, jak się czuję ktoś kto myśli, że wydarzy się coś innego niż się wydarzyło - czyli zaskoczony. Waszą frekwencją, ale też Waszymi reakcjami przy tym spontanicznym, recitalowym koncercie, którego nie planowaliśmy, a okazał się dla mnie zbawienny, bo aż nosiło żeby coś zagrać. Przez okoliczności mamy trochę więcej czasu na zaplanowanie koncertów, więc obiecuję, że na trasie dowieziemy coś specjalnego. We wtorek miał premierę klip, który przeszedł dosyć ciernistą drogę i pandemia konsekwentnie go przesuwała. Na szczęście, dzięki @danieljaroszek i @papaya_films , wygląda lepiej niż w każdym moim wyobrażeniu (tych też było niemało). Jeżeli macie ochotę, to od niedzieli możecie odwiedzać też nasz nowootwarty wraz z @forxst i @eniusz lokal - @hellomissti ,który jest dla mnie sporym wyzwaniem. Nie ukrywam, że podchodzę do tego miejsca po ojcowsku i mam spore ambicje żeby nie odstawało od najlepszych tajwańskich receptur, także serdecznie zapraszam.
Niebawem informacje o trasie, którą jesteśmy zmuszeni przenieść na początek 2021. Wszystko wskazuje na to, że musimy uzbroić się w cierpliwość.
Ukłony dla @zavialovd, całej ekipy na planie i @quequalitypl za dowiezienie wydarzenia." - czytamy na Instagramie Quebonafide.

Poniżej fotorelacja z całego eventu (fot. Young Sandi) oraz nasza videorelacja, ukazująca wydarzenie od środka.

Quebonafide - sekretny event, BUBBLETEA i tłumy fanów nad Wisłą

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>