Logic kończy karierę rapową!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-18 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Smutne wieści dla fanów gwiazdy z Maryland. Jeden z najjaśniejszych punktów mainstreamu ostatnich lat, stanowiący złoty środek między starą a nową szkołą zapowiedział, że za tydzień wydaje swój ostatni album.

"Oficjalnie oznajmiam emeryturę wraz z wydaniem 'No Pressure' z produkcją wykonawczą No I.D., 24 lipca. To była świetna dekada. Teraz czas na zostanie świetnym ojcem" - napisał Logic.

30-letni raper zdążył wydać 5 pełnoprawnych albumów, soundtrack oraz 5 mixtape'ów - w tym 1 platynowy oraz 3 złote krążki. Największym hitem w jego karierze - oraz zdecydowanie najważniejszym utworem - jest walczące z depresją i samobójstwami młodzieży "1-800-273-8255", po którego premierze amerykański telefon zaufania odnotował rekordowe ilości połączeń, a sam singiel pokrył się 5-krotną platyną. Fani klasycznych brzmień zapamiętają za to "Wu-Tang Forever" nagrane z gościnnym udziałem całego Wu-Tang Clanu.

Czekamy na nowy album... i liczymy, że z tą emeryturą będzie jednak tak, jak z emeryturami Scarface'a czy Jaya-Z, czyli po kilku latach głód mikrofonu przeważy.

Logic ft. Alessia Cara, Khalid - 1-800-273-8255 (Live At The MTV VMAs)

Tagi: 

biracial
To w USA ubędzie jednego czarnego rapera i jednego białego rapera.
20:36 7
Wróci Za rok he
s.
Tak kończy karierę jak fifti z kanyem kiedyś zapowiadali... zwykłe pierdolenie :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>