Logic ratuje tysiące osób: "To mój najważniejszy numer w życiu"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-22 13:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Szczerze mówiąc, gdy po raz pierwszy zobaczyłem kawałek Logica "1-800-273-8255" na playliście Rap Caviar, spodziewałem się jakiegoś trapowego bangera, a otrzymałem jeden z najlepszych utworów tego roku, który niesie ze sobą niesamowitą treść, optymistyczną, chwytającą za serce, i dosłownie dającą chęć do życia. Tytułowy numer telefonu to zapobiegający samobójstwom numer Lifeline, na który można zadzwonić w momentach załamania, by otrzymać wsparcie innej osoby.

Teraz organizacja, obsługująca tę linię telefoniczną podsumowała skutki numeru i opublikowała post, pokazujący jak bardzo utwór amerykańskiego rapera wypromował Lifeline i tym samym pomógł ogromnej ilości ludzi.Wśród statystyk, opublikowanych na Instagramie, widać między innymi, że w dniu premiery linia otrzymała ponad 4,500 telefonów, natomiast w dniu występu Logica na MTV Video Music Awards było ich ponad 5000. Ponadto widać procentowe wzrosty wyświetleń strony Lifeline, co naprawdę robi wrażenie.

The most important song I’ve ever wrote

Post udostępniony przez Logic (@logic)

Oprócz tego warto wspomnieć o świetnym klipie promującym piosenkę, który jest największym hitem Logica, dobijającym do 150 milionów wyświetleń. O tym jaki szacunek i środowiskowe poparcie zbiera utwór, świadczy chociażby udział w teledysku, takich aktorów jak Don Cheadle, czy Luis Guzman, znany z serialu "Narcos". Dołączamy również poruszające video z wykonania numeru na gali MTV, po której to linia odnotowała wspomniany rekordowy wzrost telefonów.

Tagi: 

OPENMIND
I oto wspaniały przykład , że muzyka może nieść pozytywne treści , pomagać innym . Nie tylko zachęcać młode pokolenie do próbowania nowych dragów i picia syropu . Wielkie brawa dla Logica . Wciąż jest nadzieja dla debilnego hip hopu o niczym . Przypuszczam ,że jest to drugi biegun słuchaczy kiepskich , bezmózgich raperów , którzy pośrednio poprzez swoje teksty doprowadzają młodzież do skraju i poszukiwania pomocy pod takimi numerami .
ZZZ

Wspaniały przykład promowania homoseksualizmu poprzez muzykę.

woooooow
Do homoseksualizmu nie da się namówić. Ktoś nie zrozumiał treści teledysku.
shady313
W Polsce numer przeszedł bez echa. Szkoda
Komsi
Nic dziwnego, przecież polaczki jarają się solar albo jakieś inne kłebonapizde xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>