Lecrae "Restoration"

dodano: 2020-07-18 01:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Data premiery

2020-08-21

3 lata po ostatnim solowym krążku "All Things Work Together" i 2 lata po wspólnym projekcie z Zaytovenem - 2-krotny zdobywca Grammy wraca z nowym albumem, 9 w dorobku i zapowiadanym jak swoisty nowy początek.

"Zostałem prawdziwie odnowiony. Bóg przeprowadził renowację mojego życia w ciągu kilku ostatnich lat. Przeszedłem przez wiele zawirowań i bólu 'za kulisami', a ludzie nawet jeśli wiedzieli o nich to nie wiedzieli jak mocno to wszystko dotknęło mnie i moją rodzinę - wiele z tych spraw teraz ujawnię. A ludzie będą w stanie zobaczyć jak obudowywały się przyjaźnie, odnawiały perspektywy na niektóre sprawy, jak i moja wiara" - zapowiadał Lecrae w wywiadzie dla CBN, gdzie informował o nowym krążku.

W międzyczasie przeszedł również ponowny chrzest w rzece Jordan czy odwiedził Grób Jezusa w Jerozolimie - wszystko jako elementy procesu uzdrawiania, który wieńczy album. "Żeby móc w pełni się uleczyć musisz przyznać przed samym sobą, że coś się w tobie popsuło" - mówi. 40-letni raper z Houston wrócił też do samodzielnego działania w ramach Reach Records, rozstając się z Columbią, z którą współpracował przy ostatnim solo.

Opublikowane dotychczas single to mocno szczere i emocjonalne strzały, mające dodać otuchy w trudnych czasach. Poznaliśmy też już gości na krążku - wśród nich głównie wokaliści, jednak tak różni jak John Legend, YK Osiris, Marc E. Bassy i Kirk Franklin. Czekamy na całość.

Tracklista:

1. Restore Me
2. Set Me Free ft. YK Osiris
3. Wheels Up ft. Marc E. Bassy
4. Over the Top
5. Self Discovery
6. Deep End
7. Drown ft. John Legend
8. Saturday Night ft. Jozzy
9. Sunday Morning ft. Kirk Franklin
10. Zombie
11. Keep Going
12. Still ft. DaniLeigh
13. Only Human ft. BJ the Chicago Kid
14. Nothing Left to Hide ft. Gwen Bunn

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>