Lecrae zainstalował umywalki dla bezdomnych w Atlancie!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-21 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wielu artystów w obliczu koronawirusa nawołuje do zostawania w domu, część nagrywa dissy na wirusa a Lecrae... postanowił zadbać o bezdomnych, najbardziej bezradnych w dbaniu o codzienną higienę.

I to zadbać bezpośrednio - dwukrotny zdobywca Grammy zaangażował się bowiem w akcję instalowania przenośnych umywalek dla bezdomnych w swojej rodzinnej Atlancie. Połączył siły z organizacją non-profit Love Beyond Walls i przy jej wsparciu ruszył na ulice miasta.

"Kiedy uderzyła pandemia pomyślałem 'A jak poradzą sobie z tymi zaleceniami bezdomni'. Spędziliśmy sporo czasu rozstawiając te umywalki wokół Hurt Parku. To duże miasto i wszystko jest tu duże - miłość, docenienie, ale także problemy. Miasto dało mi tyle miłości, chcę trochę jej oddać" - mówi założyciel Reach Records, jednej z najbardziej zaangażowanych i misyjnych wytwórni na hip-hopowej mapie.

Każda stacja zawiera 5 galonów wody i dyspensor z mydłem. Wszystko może być uzupełniane, a same stacje przenoszone, gdy zajdzie taka potrzeba.

Lecrae zaleca też, by spojrzeć na dobrą stronę kwarantanny związanej z koronawirusem - "To dobra możliwość by zwolnić - docenić rodzinę, przyjaciół i znaleźć z nimi właściwą więź.

[POPKILLERY 2020 - GŁOSOWANIA TRWAJĄ JUŻ TYLKO TYDZIEŃ, WYBIERZ DO KOGO TRAFIĄ STATUETKI ROKU I DEKADY!]

Poniżej video ukazujące całą akcję - a także wydany wczoraj klip do najnowszego singla Lecrae nagranego wspólnie z ubiegłorocznym Freshmenem XXL'a YK Osirisem.

Lecrae, YK Osiris - Set Me Free (Official Video)

Tagi: 

prep
Bezdomni w USA dostają tyle ryb, że nie chce im się sięgnąć po wędkę. Miałem to nieszczęście trochę dłużej żyć w miejscu gdzie sporo ich się szwędało. Ani myśleli o wzięciu się do roboty. Za to bywali w klubach, wyciągali od ludzi ogromne pieniądze i jedzenie i ćpali na potęgę twarde narkotyki.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>