Taco Hemingway "Polskie Tango" - mocny singiel o dzisiejszej Polsce!

Piątek tuż przed ciszą wyborczą przynosi mocny i gorzki głos odnośnie dzisiejszej sytuacji w Polsce. Tak agresywnego i surowego tekstowo Taco dawno nie słyszeliśmy, a "Polskie Tango" zapowiada album "Jarmark", który dostać mamy jeszcze w lecie.

Patrząc na załączone foto i singiel wnioskujemy, że krążek nawiązywać może całościowo do tematyki polskiej rzeczywistości ad 2020, lub też wracać do lat '90 - młodszym czytelnikom wyjaśnimy bowiem, że ów Jarmark to Jarmark Europa, wielki targ na Stadionie X-lecia, w miejsce którego stoi dziś Stadion Narodowy. Na przełomie wieków był to ogromny tygiel pełen pirackich płyt, filmów, ubrań przedziwnych marek i mnóstwa innych rzeczy, które trafiały tam bardzo różnymi drogami.

Sprawdź też:

Taco Hemingway i PRO8L3M odpalają wytwórnię!

Taco Hemingway przerywa roczną ciszę nowym wpisem

Taco Hemingway - POLSKIE TANGO (prod. Lanek)

polski rap gówno
tak jak się spodziewałem, kolejny chujowy kawałek
PopSmiler
Nie róbcie z tego kawałka propagandy politycznej pionki T.T
mckluskyy
i bardzo dobrze, wypowiedział na głos to, co wielu myśli, ale nie mają szansy być wysłuchanymi, bo nie są znani, nie mają zasięgów. Jak nigdy nie byłem fanem, bo ileż Fifi mógł uciekać przed strażą miejską, tak teraz mocarne, zaangażowane, antysystemowe linijki. ***** ***
Soul Treats
chłopak się zadymił poglądami swojej miernoty i jej tatusia :) sorry, wole już posłuchać coś dobrego niż marnować czas na te beczenie resortowych dzieci i ich dzieci.
Kalif
Dokładnie tak kolego. Rap to już żadna muzyka buntu, kultura została wpierdzielona przez system, który wmówił naszym buntownikom, że trzeba walczyć ze starszym Panem, który na Żoliborzu ma willę, z której steruje światem, albo z tymi jeszcze bardziej na prawo, bo to naziści. Oczywiście jako "świadomi" ludzie, co podkreślają w każdym kawałku, łyknęli to jak pelikany i nauczają innych, tych bzdur.
Kaliff
O już pierwsza bojówka *** Łyknąłeś już, że zachód zazdrości Polsce dobrobytu? Powiem Ci coś tutaj nic się nie zmieni póki będziecie wybierać jedyną słuszną partię czyt. POPiS.
Kalif
No a za kim idą głosować ludzie pokroju Taco czy Sokół? Chyba właśnie za PO, czy jeszcze tego nie skumałeś i dalej wierzysz, że oni walczą z systemem nagrywając takie gnioty? Nie widzę z ich strony zachęty do głosowania na Konfę, która jest jakąś tam nową siłą w polityce, tylko typowo celebrycką gadkę, która łykają ludzie z IQ równą temperaturze pokojowej. Niektórzy tutaj słusznie zauważyli prywatne powiązania Taco - faktycznie antysystem.
Bandazyk
A kto powiedział ze muzycy czy aktorzy to antysystemowi ludzie? Przecież każdy ma jakieś poglądy, swoje własne a tak się składa ze to artyści są słuchani, a nie zwykli ludzie jak ja czy ty. Jeżeli nagrał by kawałek ze PiS jest spoko itp to by ludzie pisali o tym ze się „sprzedał”, ze ktoś mu zapłaci etc. Przecież artyści to liberałowie wiec logiczne ze będą głosować na partie liberalna (czyli PO Bo jest najbliżej) czy to tak trudno zrozumieć? Z Twoja wypowiedzią jest troche tak ze „nagrałeś coś anty władzy która popieram to znaczy ze jesteś „resortowym dzieckiem i gnojem któremu ktoś wmówił, ze jest złe a tak naprawdę nie wiesz jak jest bo tylko My pisowcy wiemy, a wy nie”. Żałosne troche. Taco nie ma 13 lat żeby nie mieć swojego światopoglądu, a tez nawet gdyby to nie jest trudni zobaczyć co się dzieje w Polsce. Wystarczy TVP przełączyć
Anonim
Czyli jakby nagrali pieśń pochwalną na chwał imperatora z żoliborza i jego partii to wtedy by była muzyka buntu?
Kalif
Nie, ale domagam się równej oceny polityków z wszystkich partii, wytknięcia błędów niezależnie od opcji, a dostaje się tylko prawej stronie, lewa zawsze na propsie niezależnie co by zrobiła.
Agds
Debil
***** ***
***** ***
Komsi
Wiedziałem, że o pierdzie tego łaka będziecie pisać, a o kawałku Eminema z Kid Cudim cisza, tak samo jak o premierze albumu Pop Smoke'a
Krytyk
Hah ale masz zryty beret gosciu, i spory ból dupy XD
Komsi
Haha nie
Beka z beki
Co wy gadacie partyjne osobniki, taco wack nie da się zaprzeczyć ale w tej nucie ma trochę racji. Nawet nie słuchałem tylko czytałem tekst. Ale jak ktoś wierzy że peło albo pis mu zmieni ten żałosny kraj na lepsze to gratuluję.
***** ***
***** ***
s.
Takie tam pierdolenie w zasadzie, ale co do węgla to się zgadzam. Tee właśnie! Kid Cudi Eminem !! :)
Żal
J***ć T**o H********a
Wilkołak
Teść z zięcia rapeła na pewno jest dumny. To takie nowoczesne :)
Kalif
O to właśnie chodzi. Piona dla Ciebie kolego.
DonniDark
Nic rewolucyjnego tu nie ma , troche o tym i o tamtym, nie robiłbym z tego kawałka pieśni rewolucyjnych, ale nie mówie też że jest zła, trzeba by znać intencje taco, jeśli tylko chodzi o zamieszanie i fame w dziendobry tvn to chwdT

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>