ReTo przechodzi na swój kanał i informuje o zmianach

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-08 16:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Duże zmiany u ReTo. Po chillwagonowych nagraniach i duecie z Borixonem raper z Piastowa wraca z pierwszym solo od 2 lat. Poniżej publikujemy pełne oświadczenie, które wystosował dziś do fanów.

"Cześć wszystkim.
Chwile mnie tu nie było, a przynajmniej nie z taką częstotliwością jak wcześniej.
Chyba było mi to potrzebne, choćby po to żeby przewietrzyć głowę i ogarnąć parę kwestii z życia prywatnego, które w pewnym okresie mocno zaniedbałem na rzecz twórczości.
Na pewno zagłębię się w ten temat nieco mocniej ale pozwólcie, że może nie teraz i tu, w tym poście a między wierszami w nadchodzących, nowych numerach ode mnie.
W międzyczasie pożegnałem się z moją macierzystą wytwórnią, jednak nie wietrzcie w tym żadnych spisków - po prostu, naturalna kolej rzeczy. Doszło do tego w jak najbardziej koleżeńskich stosunkach z zamiarem kontynuowania współpracy jednak już w odmienionej formie. Chociażby właśnie razem z NBL jesteśmy na etapie finalizowania prac nad nową kolekcją Blind Wear, ale o tym więcej niedługo. Wiele razem osiągnęliśmy i zawsze będę za to bardzo wdzięczny.
Przyszedł jednak moment na mojej drodze i w mojej twórczości, w którym stwierdziłem że potrzebuje zmian, dużego kroku w przód, czegoś co pozwoli mi pokazać że stać mnie na więcej - zarówno moim odbiorcom jak i samemu sobie. Stąd pomysł by się usamodzielnić i pójść na swoje. Od tej pory znajdziecie mnie pod szyldem brandu DzikaKorea, gdzie będziecie mogli śledzić moje dalsze poczynania, te muzyczne i niemuzyczne. Duże rzeczy przed nami.
Pierwszy singiel pt. "Billy Kid" już o północy na streamach. Na stories znajdziecie link do opcji pre-save. Premiera teledysku na moim kanale YT ReTo DzikaKorea już jutro o 14:00.
Do usłyszenia,
R." - czytamy na instagramie ReTo.

****

ReTo - Rentgen #04 (Popkiller Młode Wilki 5)

Tagi: 

TESLELA
Wyjechać mu jedynkę i będzie wyglądał jak mój kolega z podstawówki.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>